Dużo atrakcji

Jadąc do Energylandii trzeba zagospodarować sobie cały dzień, tyle jest atrakcji, z których można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Grazzzinka
Suuuper

Świetny park rozrywki! Każdy tu znajdzie coś dla siebie: od spokojnych karuzeli do ekstremalnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
wikulka
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 574)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Park rozrywki - najlepiej odwiedzić w tygodniu i nie w wakacje. W takim miejscu trzeba przygotowac sie na kolejki do wszystkich atrakcji - od 10 do 70 minut. Czasy oczekiwania często pokazywane są na wyświetlaczach. Ustawiając się w kolejce z dzieckiem warto sprawdzić na mapie czy dziecko ma odpowiedni wzrost żeby skorzystać z atrakcji - żeby nie czekac na próżno w kolejce. Dużo miejsc z posiłkami, napoje dobrze zabrać ze sobą.

Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak słów by opisać zabawę w Energylandii, atrakcje i organizacja na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie strefy idealnie rozplanowane i fantastycznie urządzone. Co do zabawy petarda, Zadra i Hyperion zdecydowanie trzeba mieć twarde serce i mocne gacie . Pozostałe atrakcje strefy ekstremalnej też mega.

Dziękujemy, pipoczek
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce super, zrobione z polotem i ogromna inwestycja. Warto odwiedzic najlepiej poza weekendem bo wtedy tłumy ludzi i kolejki do atrakcji...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 1 września 2019

Było świetnie, dzieci mega zadowolone no i my rodzice również. Mały minus to długie oczekiwanie w kolejkach ale to tylko mały minus. :) Polecam w 100%.

1  Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 1 września 2019

Energylandia to wspaniałe miejsce dla ludzi szukających mocnych wrażeń. Korzystaliśmy jedynie ze strefy ekstremalnej, ponieważ byliśmy w dorosłym składzie. Rollercoastery robią piorunujące wrażenie, dlatego polecam zacząć od tych odrobinę delikatniejszych typu Formula 1 i Mayan. Przestrzegam przed wsiadaniem na wszelkiego rodzaju obiekty bujające typu Aztec Swing, szczególnie na początku wyprawy. Jeżeli chcecie skorzystać z huśtawek, to zróbcie to na końcu wycieczki, ponieważ wielu ludzi źle się po nich czuje i ma zrujnowany wyjazd. Ogólnie park rozrywki jest bardzo czysty i zadbany, wszędzie są toalety i kosze na śmieci. Największy minus to kolejki, ale jest dostępna tablica z czasami oczekiwania na poszczególne atrakcje. My nie mieliśmy problemu z dobraniem atrakcji, na które był czas oczekiwania 10-20 minut, to jest bardzo krótko, ponieważ do Hyperiona przez chwilę kolejka była przewidywana na 100 minut oczekiwania. Odradzam kolejki powyżej 20-30 minut, można się umordować. Duży minus to również ceny i jakość jedzenia oraz ceny napojów. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, HeniuZawadiaka