Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 577)

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce super, zrobione z polotem i ogromna inwestycja. Warto odwiedzic najlepiej poza weekendem bo wtedy tłumy ludzi i kolejki do atrakcji...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano: 1 września 2019

Było świetnie, dzieci mega zadowolone no i my rodzice również. Mały minus to długie oczekiwanie w kolejkach ale to tylko mały minus. :) Polecam w 100%.

1  Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 1 września 2019

Energylandia to wspaniałe miejsce dla ludzi szukających mocnych wrażeń. Korzystaliśmy jedynie ze strefy ekstremalnej, ponieważ byliśmy w dorosłym składzie. Rollercoastery robią piorunujące wrażenie, dlatego polecam zacząć od tych odrobinę delikatniejszych typu Formula 1 i Mayan. Przestrzegam przed wsiadaniem na wszelkiego rodzaju obiekty bujające typu Aztec Swing, szczególnie na początku wyprawy. Jeżeli chcecie skorzystać z huśtawek, to zróbcie to na końcu wycieczki, ponieważ wielu ludzi źle się po nich czuje i ma zrujnowany wyjazd. Ogólnie park rozrywki jest bardzo czysty i zadbany, wszędzie są toalety i kosze na śmieci. Największy minus to kolejki, ale jest dostępna tablica z czasami oczekiwania na poszczególne atrakcje. My nie mieliśmy problemu z dobraniem atrakcji, na które był czas oczekiwania 10-20 minut, to jest bardzo krótko, ponieważ do Hyperiona przez chwilę kolejka była przewidywana na 100 minut oczekiwania. Odradzam kolejki powyżej 20-30 minut, można się umordować. Duży minus to również ceny i jakość jedzenia oraz ceny napojów. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, HeniuZawadiaka
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze rollercoastery i animatorzy, którzy podtrzymują fajną atmosferę przez cały dzień niezależnie od pogody ! Super zabawa.

Dziękujemy, Alien06
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na całodniowe szaleństwa. Park nie odbiega od innych na świecie, no może ceną, ale na plus, bo jest niższa niż w innych miejscach. Oczywiście są kolejki do atrakcji jak w każdym parku rozrywmi. Moźna pogadać, wymienić się emocjami :) Jest bardzo czysto. Dużo punktów gastronomicznych. Dobre zaplecze socjalne.

Dziękujemy, DJKowalska