Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 1 września 2019

Było świetnie, dzieci mega zadowolone no i my rodzice również. Mały minus to długie oczekiwanie w kolejkach ale to tylko mały minus. :) Polecam w 100%.

1  Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 1 września 2019

Energylandia to wspaniałe miejsce dla ludzi szukających mocnych wrażeń. Korzystaliśmy jedynie ze strefy ekstremalnej, ponieważ byliśmy w dorosłym składzie. Rollercoastery robią piorunujące wrażenie, dlatego polecam zacząć od tych odrobinę delikatniejszych typu Formula 1 i Mayan. Przestrzegam przed wsiadaniem na wszelkiego rodzaju obiekty bujające typu Aztec Swing, szczególnie na początku wyprawy. Jeżeli chcecie skorzystać z huśtawek, to zróbcie to na końcu wycieczki, ponieważ wielu ludzi źle się po nich czuje i ma zrujnowany wyjazd. Ogólnie park rozrywki jest bardzo czysty i zadbany, wszędzie są toalety i kosze na śmieci. Największy minus to kolejki, ale jest dostępna tablica z czasami oczekiwania na poszczególne atrakcje. My nie mieliśmy problemu z dobraniem atrakcji, na które był czas oczekiwania 10-20 minut, to jest bardzo krótko, ponieważ do Hyperiona przez chwilę kolejka była przewidywana na 100 minut oczekiwania. Odradzam kolejki powyżej 20-30 minut, można się umordować. Duży minus to również ceny i jakość jedzenia oraz ceny napojów. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, HeniuZawadiaka
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze rollercoastery i animatorzy, którzy podtrzymują fajną atmosferę przez cały dzień niezależnie od pogody ! Super zabawa.

Dziękujemy, Alien06
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na całodniowe szaleństwa. Park nie odbiega od innych na świecie, no może ceną, ale na plus, bo jest niższa niż w innych miejscach. Oczywiście są kolejki do atrakcji jak w każdym parku rozrywmi. Moźna pogadać, wymienić się emocjami :) Jest bardzo czysto. Dużo punktów gastronomicznych. Dobre zaplecze socjalne.

Dziękujemy, DJKowalska
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Dużo atrakcji ale ludzi jeszcze więcej i to w tygodniu. Wstep za dziecko jak za dorosłego, parking płatny, szafki platne, jedzenie mega drogie i obrzydliwe ( jedlismy dwa dni raz kubełek taz kebab, wszystko tłuste i ohydne)kolejki nawet po godzinie. Nogi nas bolały od stania. Poza tym muzyka straszna i bardzo głośna. Raczej juz się tam nie wybiorę

Dziękujemy, kawiarnie