Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 575)

Zrecenzowano: 1 września 2019

Energylandia to wspaniałe miejsce dla ludzi szukających mocnych wrażeń. Korzystaliśmy jedynie ze strefy ekstremalnej, ponieważ byliśmy w dorosłym składzie. Rollercoastery robią piorunujące wrażenie, dlatego polecam zacząć od tych odrobinę delikatniejszych typu Formula 1 i Mayan. Przestrzegam przed wsiadaniem na wszelkiego rodzaju obiekty bujające typu Aztec Swing, szczególnie na początku wyprawy. Jeżeli chcecie skorzystać z huśtawek, to zróbcie to na końcu wycieczki, ponieważ wielu ludzi źle się po nich czuje i ma zrujnowany wyjazd. Ogólnie park rozrywki jest bardzo czysty i zadbany, wszędzie są toalety i kosze na śmieci. Największy minus to kolejki, ale jest dostępna tablica z czasami oczekiwania na poszczególne atrakcje. My nie mieliśmy problemu z dobraniem atrakcji, na które był czas oczekiwania 10-20 minut, to jest bardzo krótko, ponieważ do Hyperiona przez chwilę kolejka była przewidywana na 100 minut oczekiwania. Odradzam kolejki powyżej 20-30 minut, można się umordować. Duży minus to również ceny i jakość jedzenia oraz ceny napojów. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, HeniuZawadiaka
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze rollercoastery i animatorzy, którzy podtrzymują fajną atmosferę przez cały dzień niezależnie od pogody ! Super zabawa.

Dziękujemy, Alien06
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na całodniowe szaleństwa. Park nie odbiega od innych na świecie, no może ceną, ale na plus, bo jest niższa niż w innych miejscach. Oczywiście są kolejki do atrakcji jak w każdym parku rozrywmi. Moźna pogadać, wymienić się emocjami :) Jest bardzo czysto. Dużo punktów gastronomicznych. Dobre zaplecze socjalne.

Dziękujemy, DJKowalska
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Dużo atrakcji ale ludzi jeszcze więcej i to w tygodniu. Wstep za dziecko jak za dorosłego, parking płatny, szafki platne, jedzenie mega drogie i obrzydliwe ( jedlismy dwa dni raz kubełek taz kebab, wszystko tłuste i ohydne)kolejki nawet po godzinie. Nogi nas bolały od stania. Poza tym muzyka straszna i bardzo głośna. Raczej juz się tam nie wybiorę

Dziękujemy, kawiarnie
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Część ekstremalna naprawdę robi wrażenie :) warto skorzystać z Hyperiona i Zadry,reszta karuzel też niczego sobie. Duzo różnych atrakcji:kino, teatr,różne występny na żywo .Minusem są kolejki do karuzel jak i do gastronomii ,strefa gastro jest dość rozbudowana ale niestety to co jedliśmy było tragiczne . Organizacja parkingu na plus ogólnie cały park jest zorganizowany na wysokim poziomie .Najlepiej spędzić tam 2 dni bo w jeden dzień nie da się zaliczyć wszystkich atrakcji .Ceny jedzenia,piwa,napoji wysokie ,chyba trochę za ... Więc to na minus.Dużo toalet - czystych co na plus . Polecam z czystym sumieniem .

1  Dziękujemy, agnieszka6