Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
835krystynak
Wrocław, Polska
Ekstra wycieczka

Wróciłem z wycieczki bardzo zadowolony. Park posiada bardzo dużo atrakcji, zarówno mniej, jak i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Slavwek
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 578)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze rollercoastery i animatorzy, którzy podtrzymują fajną atmosferę przez cały dzień niezależnie od pogody ! Super zabawa.

Dziękujemy, Alien06
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na całodniowe szaleństwa. Park nie odbiega od innych na świecie, no może ceną, ale na plus, bo jest niższa niż w innych miejscach. Oczywiście są kolejki do atrakcji jak w każdym parku rozrywmi. Moźna pogadać, wymienić się emocjami :) Jest bardzo czysto. Dużo punktów gastronomicznych. Dobre zaplecze socjalne.

Dziękujemy, DJKowalska
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Dużo atrakcji ale ludzi jeszcze więcej i to w tygodniu. Wstep za dziecko jak za dorosłego, parking płatny, szafki platne, jedzenie mega drogie i obrzydliwe ( jedlismy dwa dni raz kubełek taz kebab, wszystko tłuste i ohydne)kolejki nawet po godzinie. Nogi nas bolały od stania. Poza tym muzyka straszna i bardzo głośna. Raczej juz się tam nie wybiorę

Dziękujemy, kawiarnie
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Część ekstremalna naprawdę robi wrażenie :) warto skorzystać z Hyperiona i Zadry,reszta karuzel też niczego sobie. Duzo różnych atrakcji:kino, teatr,różne występny na żywo .Minusem są kolejki do karuzel jak i do gastronomii ,strefa gastro jest dość rozbudowana ale niestety to co jedliśmy było tragiczne . Organizacja parkingu na plus ogólnie cały park jest zorganizowany na wysokim poziomie .Najlepiej spędzić tam 2 dni bo w jeden dzień nie da się zaliczyć wszystkich atrakcji .Ceny jedzenia,piwa,napoji wysokie ,chyba trochę za ... Więc to na minus.Dużo toalet - czystych co na plus . Polecam z czystym sumieniem .

1  Dziękujemy, agnieszka6
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Energylandia to kulkowy Park na terenie Polski w którym jest wiele atrakcji dla rodziny i nie tylko tym parku rozrywki możecie spotkać nie tylko wesołe zwierzaki i przywitanie z przygodą ale też możecie dobrze zjeść i wybawić się do samego wieczora naprawdę polecam pobyt w Energylandii

Dziękujemy, DjCue K