Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Kinga M
Rewelacja :)

Polecam wszystkim - nie tylko tym co uwielbiają tego typu zabawę. Zabawa na różnych poziomie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
kamtyrko
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 569)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Dużo atrakcji ale ludzi jeszcze więcej i to w tygodniu. Wstep za dziecko jak za dorosłego, parking płatny, szafki platne, jedzenie mega drogie i obrzydliwe ( jedlismy dwa dni raz kubełek taz kebab, wszystko tłuste i ohydne)kolejki nawet po godzinie. Nogi nas bolały od stania. Poza tym muzyka straszna i bardzo głośna. Raczej juz się tam nie wybiorę

Dziękujemy, kawiarnie
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Część ekstremalna naprawdę robi wrażenie :) warto skorzystać z Hyperiona i Zadry,reszta karuzel też niczego sobie. Duzo różnych atrakcji:kino, teatr,różne występny na żywo .Minusem są kolejki do karuzel jak i do gastronomii ,strefa gastro jest dość rozbudowana ale niestety to co jedliśmy było tragiczne . Organizacja parkingu na plus ogólnie cały park jest zorganizowany na wysokim poziomie .Najlepiej spędzić tam 2 dni bo w jeden dzień nie da się zaliczyć wszystkich atrakcji .Ceny jedzenia,piwa,napoji wysokie ,chyba trochę za ... Więc to na minus.Dużo toalet - czystych co na plus . Polecam z czystym sumieniem .

1  Dziękujemy, agnieszka6
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Energylandia to kulkowy Park na terenie Polski w którym jest wiele atrakcji dla rodziny i nie tylko tym parku rozrywki możecie spotkać nie tylko wesołe zwierzaki i przywitanie z przygodą ale też możecie dobrze zjeść i wybawić się do samego wieczora naprawdę polecam pobyt w Energylandii

Dziękujemy, DjCue K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Super oark rozrywki z suoer atrkacjami,naoewno wroce tutaj wkrotce z moim synem ,jemu tez sie podobalo

Dziękujemy, Artur M
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Fajny park rozrywki. Super jest w nim zabawa. Napewno przyjadę tu jeszcze raz. Super porostu super!!

Dziękujemy, Marek M