Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Bolcislaw
Dzieci chcialy,matka szalala :)

Jedyne co.. to kolejki. Do reszty nie mozna sie przyczepic. Chociaz nie do konca sa uczciwi z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Kinga M
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 570)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Część ekstremalna naprawdę robi wrażenie :) warto skorzystać z Hyperiona i Zadry,reszta karuzel też niczego sobie. Duzo różnych atrakcji:kino, teatr,różne występny na żywo .Minusem są kolejki do karuzel jak i do gastronomii ,strefa gastro jest dość rozbudowana ale niestety to co jedliśmy było tragiczne . Organizacja parkingu na plus ogólnie cały park jest zorganizowany na wysokim poziomie .Najlepiej spędzić tam 2 dni bo w jeden dzień nie da się zaliczyć wszystkich atrakcji .Ceny jedzenia,piwa,napoji wysokie ,chyba trochę za ... Więc to na minus.Dużo toalet - czystych co na plus . Polecam z czystym sumieniem .

1  Dziękujemy, agnieszka6
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Energylandia to kulkowy Park na terenie Polski w którym jest wiele atrakcji dla rodziny i nie tylko tym parku rozrywki możecie spotkać nie tylko wesołe zwierzaki i przywitanie z przygodą ale też możecie dobrze zjeść i wybawić się do samego wieczora naprawdę polecam pobyt w Energylandii

Dziękujemy, DjCue K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Super oark rozrywki z suoer atrkacjami,naoewno wroce tutaj wkrotce z moim synem ,jemu tez sie podobalo

Dziękujemy, Artur M
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Fajny park rozrywki. Super jest w nim zabawa. Napewno przyjadę tu jeszcze raz. Super porostu super!!

Dziękujemy, Marek M
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Najlepsza różną rozrywki dla całych rodzin.... Mega nowości i atmosfera, Polecamy, my za rok znów będziemy....

Dziękujemy, Niiikoss