Na 2 dni

Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie sposób skorzystać ze wszystkich w jeden dzień. Polecam!

Zrecenzowano wczoraj
paulaspor88
Fajne miejsce

Kto jeszcze nie był w Energylandii koniecznie musi do niej przyjechać. Na pewno nie wróci... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Bolcislaw
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 572)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Park wspaniały,mnóstwo atrakcji.Duży minus drogie jedzenie i napoje.Brak systemu alarmowego gdy zgubi się dziecko!!!!

Dziękujemy, Expedition480762
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Fajnie się spędza czas pełno rodzinom . Akła park bardzo fajny. Polecam też RMF dragon. Super zabawa.

Dziękujemy, Ponczus p
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Było super!!! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej zabawy w Energylandii! Pozdrawiamy

Dziękujemy, Adrianna O
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

mega atrakcje i jedzenie, swietna atmosfera. Kazdy znajdzie cos dla siebie odpowiedniego. Naprawde polecam

Dziękujemy, karoladj07
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce! Mega jedzenie i atrakcje ❤️ Przyjechałem z rodzinką i strasznie dobrze sie bawiłem, wszyscy ludzie sa tu tak pozytywni! Wow!

Dziękujemy, Tobiasz D