Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 575)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Było super!!! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej zabawy w Energylandii! Pozdrawiamy

Dziękujemy, Adrianna O
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

mega atrakcje i jedzenie, swietna atmosfera. Kazdy znajdzie cos dla siebie odpowiedniego. Naprawde polecam

Dziękujemy, karoladj07
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce! Mega jedzenie i atrakcje ❤️ Przyjechałem z rodzinką i strasznie dobrze sie bawiłem, wszyscy ludzie sa tu tak pozytywni! Wow!

Dziękujemy, Tobiasz D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce dla każdego polecam wszystkim, jedzenie bardzo pyszne i bardzo dużo atrakcji dla każdego

Dziękujemy, Zgutek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super zabawa dla całej rodziny dobre jedzenie miła obsługa niesamowite atrakcje i wrażenia niezapomniane przeżycia

Dziękujemy, Paulinqa01