Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 października 2020
Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Było super!!! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej zabawy w Energylandii! Pozdrawiamy

Dziękujemy, Adrianna O
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

mega atrakcje i jedzenie, swietna atmosfera. Kazdy znajdzie cos dla siebie odpowiedniego. Naprawde polecam

Dziękujemy, karoladj07
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce! Mega jedzenie i atrakcje ❤️ Przyjechałem z rodzinką i strasznie dobrze sie bawiłem, wszyscy ludzie sa tu tak pozytywni! Wow!

Dziękujemy, Tobiasz D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce dla każdego polecam wszystkim, jedzenie bardzo pyszne i bardzo dużo atrakcji dla każdego

Dziękujemy, Zgutek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super zabawa dla całej rodziny dobre jedzenie miła obsługa niesamowite atrakcje i wrażenia niezapomniane przeżycia

Dziękujemy, Paulinqa01