Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Szyszka_mos34
Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
JACEEKK
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 576)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

mega atrakcje i jedzenie, swietna atmosfera. Kazdy znajdzie cos dla siebie odpowiedniego. Naprawde polecam

Dziękujemy, karoladj07
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce! Mega jedzenie i atrakcje ❤️ Przyjechałem z rodzinką i strasznie dobrze sie bawiłem, wszyscy ludzie sa tu tak pozytywni! Wow!

Dziękujemy, Tobiasz D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce dla każdego polecam wszystkim, jedzenie bardzo pyszne i bardzo dużo atrakcji dla każdego

Dziękujemy, Zgutek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super zabawa dla całej rodziny dobre jedzenie miła obsługa niesamowite atrakcje i wrażenia niezapomniane przeżycia

Dziękujemy, Paulinqa01
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Byłem pierwszy raz w energiladii wczoraj z dzieckiem i to jakiś dramat po prostu dramat straszny ścisk ludzi jak mrówki kolejki za małe aby pomieścić do tak dużą ilość ludzi brak jakichkolwiek oznaczeń gdzie co jest wszystko wymieszane na kupie córka szła z obiadem to ktoś ją tracił i obiad miała na ziemi z powodu ścisku! Co to ma być ? Kompletny brak jakiejkolwiek organizacji człowiek jak jest tam pierwszy raz nie wie gdzie co jest kolejki wymieszane nie ma po robie żadnych street dla małych dzieci i jeszcze jedno wydałem tam 200 złotych za wstęp a byłem może na 5 atrakcjach bo więcej stałem i szukaliśmy gdzie co jest niż się bawiliśmy co za zacofany park!

Dziękujemy, Kazimierz A