Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Xelion12
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce! Mega jedzenie i atrakcje ❤️ Przyjechałem z rodzinką i strasznie dobrze sie bawiłem, wszyscy ludzie sa tu tak pozytywni! Wow!

Dziękujemy, Tobiasz D
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super miejsce dla każdego polecam wszystkim, jedzenie bardzo pyszne i bardzo dużo atrakcji dla każdego

Dziękujemy, Zgutek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Super zabawa dla całej rodziny dobre jedzenie miła obsługa niesamowite atrakcje i wrażenia niezapomniane przeżycia

Dziękujemy, Paulinqa01
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Byłem pierwszy raz w energiladii wczoraj z dzieckiem i to jakiś dramat po prostu dramat straszny ścisk ludzi jak mrówki kolejki za małe aby pomieścić do tak dużą ilość ludzi brak jakichkolwiek oznaczeń gdzie co jest wszystko wymieszane na kupie córka szła z obiadem to ktoś ją tracił i obiad miała na ziemi z powodu ścisku! Co to ma być ? Kompletny brak jakiejkolwiek organizacji człowiek jak jest tam pierwszy raz nie wie gdzie co jest kolejki wymieszane nie ma po robie żadnych street dla małych dzieci i jeszcze jedno wydałem tam 200 złotych za wstęp a byłem może na 5 atrakcjach bo więcej stałem i szukaliśmy gdzie co jest niż się bawiliśmy co za zacofany park!

Dziękujemy, Kazimierz A
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Chciałym sie dowiedziać, gdzie znaleźli osoby pracujące w ochronie w Energylandii jak i też w Energy 2000, Poziom inteligencji na poziome krawężnika, cwaniacy i hamy. Jak chcesz sie z nimi porozumieć trzeba mówić slabami, bo inaczej nie są w stanie nic zozumieć. Mają sie za bogów, choć tak naprawde są debilami, czynność sprawdzenia biletu jest dla nich tak dużym wyzwaniem, że muszą to robić we trzech, choć czasami i to nie pomaga. Proponuje zwiększyć poziom rekrutacji na nieco ponad poziom ameby.

1  Dziękujemy, sienia99