Zator
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Świetna zabawa

Super miejsce, romantycznie spędzony czas z moim ukochanym. Doskonałe również miejsca na spędzenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
jaska985
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Szyszka_mos34
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Byłem pierwszy raz w energiladii wczoraj z dzieckiem i to jakiś dramat po prostu dramat straszny ścisk ludzi jak mrówki kolejki za małe aby pomieścić do tak dużą ilość ludzi brak jakichkolwiek oznaczeń gdzie co jest wszystko wymieszane na kupie córka szła z obiadem to ktoś ją tracił i obiad miała na ziemi z powodu ścisku! Co to ma być ? Kompletny brak jakiejkolwiek organizacji człowiek jak jest tam pierwszy raz nie wie gdzie co jest kolejki wymieszane nie ma po robie żadnych street dla małych dzieci i jeszcze jedno wydałem tam 200 złotych za wstęp a byłem może na 5 atrakcjach bo więcej stałem i szukaliśmy gdzie co jest niż się bawiliśmy co za zacofany park!

Dziękujemy, Kazimierz A
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Chciałym sie dowiedziać, gdzie znaleźli osoby pracujące w ochronie w Energylandii jak i też w Energy 2000, Poziom inteligencji na poziome krawężnika, cwaniacy i hamy. Jak chcesz sie z nimi porozumieć trzeba mówić slabami, bo inaczej nie są w stanie nic zozumieć. Mają sie za bogów, choć tak naprawde są debilami, czynność sprawdzenia biletu jest dla nich tak dużym wyzwaniem, że muszą to robić we trzech, choć czasami i to nie pomaga. Proponuje zwiększyć poziom rekrutacji na nieco ponad poziom ameby.

1  Dziękujemy, sienia99
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Miejsce dla osób w każdym wieku. Każdy znajdzie atrakcje dla siebie, nie sposób się tam nudzić. Jeden dzień to za mało, żeby skorzystać ze wszystkiego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajnie haha nie wiem nawet co napisać, bardzo mi się podoba i napewno nie raz tu przyjadę

Dziękujemy, Julisiae
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park bardzo fajny. Obsługa pomocna i miła. Polecam zacząć od
1. RMF Dragon Zone
2. Formuła
3. Frida (smoczy gród )
4. Speed
5. Apocalipto (ekstremalne )
6. Dragon (smoczy gród )

Dziękujemy, sempre2017