Zator
Świetna zabawa

Super miejsce, romantycznie spędzony czas z moim ukochanym. Doskonałe również miejsca na spędzenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
jaska985
Super zabawa dla dzieci

Super atmosfera, fajna zabawa, dekoracje na halloween są świetne. pokazy, animatorzy przebrani za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Szyszka_mos34
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 579)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Chciałym sie dowiedziać, gdzie znaleźli osoby pracujące w ochronie w Energylandii jak i też w Energy 2000, Poziom inteligencji na poziome krawężnika, cwaniacy i hamy. Jak chcesz sie z nimi porozumieć trzeba mówić slabami, bo inaczej nie są w stanie nic zozumieć. Mają sie za bogów, choć tak naprawde są debilami, czynność sprawdzenia biletu jest dla nich tak dużym wyzwaniem, że muszą to robić we trzech, choć czasami i to nie pomaga. Proponuje zwiększyć poziom rekrutacji na nieco ponad poziom ameby.

1  Dziękujemy, sienia99
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Miejsce dla osób w każdym wieku. Każdy znajdzie atrakcje dla siebie, nie sposób się tam nudzić. Jeden dzień to za mało, żeby skorzystać ze wszystkiego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajnie haha nie wiem nawet co napisać, bardzo mi się podoba i napewno nie raz tu przyjadę

Dziękujemy, Julisiae
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park bardzo fajny. Obsługa pomocna i miła. Polecam zacząć od
1. RMF Dragon Zone
2. Formuła
3. Frida (smoczy gród )
4. Speed
5. Apocalipto (ekstremalne )
6. Dragon (smoczy gród )

Dziękujemy, sempre2017
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super fajna zabawa. Polecam wszystkim. Tylko tu takie emocje. Jeszcze wiecej adrenaliny. Wracamy za rok

Dziękujemy, Małgorzata K