Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Super Park

Park niczym nie ustępuje Port Aventura i Gardalandowi, które też odwiedzałem. A w przypadku... Przeczytaj więcej

Adam_Morel
Rewelacja !

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Rollercoastery dla starszych i masa mniejszych atrakcji dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
V824HXkarolinar
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 810)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Miejsce dla osób w każdym wieku. Każdy znajdzie atrakcje dla siebie, nie sposób się tam nudzić. Jeden dzień to za mało, żeby skorzystać ze wszystkiego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajnie haha nie wiem nawet co napisać, bardzo mi się podoba i napewno nie raz tu przyjadę

Dziękujemy, Julisiae
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park bardzo fajny. Obsługa pomocna i miła. Polecam zacząć od
1. RMF Dragon Zone
2. Formuła
3. Frida (smoczy gród )
4. Speed
5. Apocalipto (ekstremalne )
6. Dragon (smoczy gród )

Dziękujemy, sempre2017
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super fajna zabawa. Polecam wszystkim. Tylko tu takie emocje. Jeszcze wiecej adrenaliny. Wracamy za rok

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialny!❤️❤️❤️Polecam!!!Dawno tak dobrze się nie bawiłam z rodziną❤️Na 100% jeszcze raz tu przyjadę!❤️

Dziękujemy, mery46826