Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Park Rozrywki na Światowym Poziomie

Zadra (drewniana) i Hyperion (najszybsza) wymiata ! Byłem na "El Toro" w Six Flags w USA (wtedy w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
JACEEKK
Rewelacja

Pogoda dopisała. Byliśmy całe dzień. Wszystkie atrakcje były petarda. Dużo ludzi ale kolejki nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
835krystynak
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 575)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Miejsce dla osób w każdym wieku. Każdy znajdzie atrakcje dla siebie, nie sposób się tam nudzić. Jeden dzień to za mało, żeby skorzystać ze wszystkiego.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajnie haha nie wiem nawet co napisać, bardzo mi się podoba i napewno nie raz tu przyjadę

Dziękujemy, Julisiae
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park bardzo fajny. Obsługa pomocna i miła. Polecam zacząć od
1. RMF Dragon Zone
2. Formuła
3. Frida (smoczy gród )
4. Speed
5. Apocalipto (ekstremalne )
6. Dragon (smoczy gród )

Dziękujemy, sempre2017
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super fajna zabawa. Polecam wszystkim. Tylko tu takie emocje. Jeszcze wiecej adrenaliny. Wracamy za rok

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialny!❤️❤️❤️Polecam!!!Dawno tak dobrze się nie bawiłam z rodziną❤️Na 100% jeszcze raz tu przyjadę!❤️

Dziękujemy, mery46826