Energylandia

Jeśli lubicie poszaleć i poczuć się trochę jak dzieci to będzie odpowiednie miejsce na oderwanie od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
zebrosia_
Warszawa, Polska
Zajefajnie!

Przednia zabawa z przyjaciółmi! Na plus Hyperion i inne rollercoastery, water park też niczego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 grudnia 2018
Wojciech P

Zrecenzowano: 9 września 2014

Liczne atrakcje dla całej rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci po wyjeździe z parkingu padły ze zmęczenia. Jedyny minus - całkowity koszt imprezy! :-(

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2014
25  Dziękujemy, KOZACZEK77
Zrecenzowano: 1 września 2014

Zbyt mało atrakcji dla dorosłych, park jeszcze w budowie, Niepotrzebnie sprzedają bilety na cały dzień skoro po 3 godz już nie ma co robić.. Dodatkowo osoba powyżej 195 cm wzrostu nie ma wstępu na większość atrakcji, dluuuuugie kolejki!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2014
26  Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2014

Atrakcje ciekawe....jak dla mnie mogło być więcej rollercoasterów , bo bardzo je lubię (a narazie jest tylko 1) no i niestety kolejki-połowę czasu spędziliśmy w kolejkach-dzieci były już tym znudzone i chciały do domu( a miała to być dla nich frajda)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2014
21  Dziękujemy, 979Lucy
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2014

Byliśmy 2+2 dzieci. Dla nich dużo frajdy chodź kilkanatrakcji jest powielanych typu safari i traktory, czy tez karuzele isi. Ale i tak były bardzo zadowolone. My niestety trochę mniej bo dla dorosłych atrakcji jest jeszcze mało. Większość otwierają dopiero w 2015 roku. Polecam młoty, żona chwali kolejkę wikingów. Bardzo przyjemna łańcuchowa bo można z większymi dziećmi. Odradzam twister azteców. Ja miałem po nim do końca dnia szaleństwo z błędnikiem. Extra ta szpila. W strefie dziecięcej całkiem smaczne jedzenie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2014
1  Dziękujemy, AragornPL
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Dosyć sporych rozmiarów jak na polski warunki luna park. Nastawiony raczej na małe dzieci. Rodziny z nastolatkami będą rozczarowanie część atrakcji w budowie. Minus to bardzo długie kolejki - trzeba czekać nawet 45min. Obsluga tragiczna. Panowie obsługujący karuzele bluzgają na prawo i lewo. Polecam wizytę w tym miejscu ale za jakieś 2 lata jak park zostanie do kończyny.

6  Dziękujemy, Maciek W