Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Rezerwacja dokonana przez booking z 2 m-nym wyprzedzeniem i niestety opłacona, więc dostaliśmy "domek na parkingu" dosłownie, ale za to z dziurą w ścianie, poodbijanymi, brudnymi podłogami i wymazanymi ścianami, nawet nie chcę wiedzieć czym. Komfortowe wyposażenie z opisu ośrodka to wyposażenie zbliżone do garażu np. na sześć łóżek przysługują dwie szafki nocne, jedna mała komoda, dziwna,na wpół wykończona kuchnia. Nie ma to nic wspólnego ze zdjęciami z oferty. Jak myślę, że zapłaciłam za to 460 zł za noc, to mnie trzęsie. A lokalizacja domku przy parkingu i drodze wskazana przez recepcję po przyjeździe gwarantuje tego, że się nie wyśpicie. Śniadania mogą być, chociaż do dystrybutorów z sokiem kelnerka dolewa wody na oczach całej sali.Nigdy tu nie wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z dala od drogi i parkingu.
Dziękujemy, Odmiana
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie, nie spotkałem wcześniej tak pięknej lokalizacji , bezpośrednio nad rzeką, w otoczeniu drzew. Domki na drzewach, bo o nich mowa, jest ich 7...
Wyglądają na nowe i nowoczesne.
A teraz trochę negatywnej opinii.
Czystość.
Pod łóżka nie zaglądajcie!
Pani sprzątaczka, wychodzi na "akcję"z brudnym mopem tylko,odkurzacza nie widziałem...
Okna brudne, łazienka brudna, i śmierdziało z kanalizacji (brak syfonów).
A wystarczyłoby, gdyby dyrekcja wprowadzila system kontroli pracowników. No , ale to trzeba chcieć. A przy takim popycie na noclegi w rejonie, widocznie nie potrzeba. Szkoda.

Dziękujemy, krzysztofk253
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Po 5 latach odwiedziłam ponownie ten ośrodek. Nastąpiły zmiany na plus. Dobudowano domki na drzewie i zmieniono układ pozostałych domków i tipi. 5 lat temu spaliśmy w tipi i było świetnie, tym razem zdecydowaliśmy się na domki na drzewie i było rewelacyjnie. Domki są przeznaczone dla max 6 osób, można kolację zjeść sobie na tarasie wśród konarów drzew. Ośrodek zamykany i strzeżony, gorzej z parkingiem. Minusem są śniadania (w cenie), bo są bardzo skromne. Ale w sumie nie po to przyjechaliśmy do Zatoru. Całe dni i tak spędzaliśmy w Energylandii. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam domki na drzewie i tipi. Pozostałe są takie sobie - zwykłe.
Dziękujemy, Dykczak
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Wynajelismy klimatyzowany apartament na drzewach przeznaczony dla 6 osob.Jednak w 4 osoby bylo naprawde ciasno.Za 600 zl za dobe drewniana budka z licha klimatyzacja to troche przesada.Na plus to ze bylo czysto i widok na przeplywajaca rzeczke.Nie oceniam negatywnie bo problematyczna dla mnie jest tylko cena za ktora w innych tez popularnych rejonach mozna wynajac domek z basenem i sauna.Na zdjeciach wyglada to o wiele lepiej.W osrodku znajduje sie tez karczma w ktorej jedzenie powinno byc wizytowka a jest poprostu srednia ,stad tez za caloksztalt ocena najwyzej srednia.

Dziękujemy, Przemyslaw68
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziłam tam dwie noce w domku 4 osobowym. Fajna okolica, domki w lesie. Miejsce nie jest może eleganckie, ale czysto i schludnie. Jedyny minus to dość mała łazienka. Plac zabaw, boisko, no i najważniejsze bliskość Energylandii, która dla mnie wymiata totalnie:) polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, aniamirka