Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Super miejsce na nocleg z dziećmi. Chociaż chyba dla dorosłych to większa atrakcja. Cały teren jest bardzo zadbany, fajne place zabaw, miejsca na ognisko, restauracja. Wieczorem seans kina letniego - najpierw dla dzieci potem dla dorosłych. Sanitariaty czyste i dużo ich, więc nie ma kolejek. Namiot z klimatyzacją i ogrzewaniem. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli komuś zależy na prywatnej łazience i mniejszym hałasie to lepiej wybrać domki szeryfa.
Dziękujemy, Ola D
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po udanym pobycie w pobliskim parku rozrywki noc spędziliśmy w obiekcie Western Camp - zainteresowała nas możliwość spania w wozie wzorowanym na wozach osadników ze Stanów Zjednoczonych. Fajna okolica, mila obsługa - jednak znaleźliśmy 2 mankamenty. Jeden z nich to mimo wszystko toaleta/prysznic na zewnątrz - niezależnie od stopnia realizmu sa one potrzebne szczególnie w sytuacji gdy niestety goście nie potrafią sie zachować w toaletach ogólnodostępnych (przykre). Drugi mankament - okropny hałas z klimatyzatorów Biedronki położonej tuz za płotem...nie oczekujemy cudów ale ciężko przy tym spać...tak czy inaczej polecamy :)

Dziękujemy, Michał R
Zrecenzowano: 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

domki przyjemne i komfortowe, Minus za brak wyciszenia. Jeśli masz sąsiadów u góry to masakra, wszystko słychać, a co gorsze tupanie czy schodzenie grupy 6 os potrafi irytować. Cały ośrodek na plus. Czyste i zadbane miejsce. Wkurza tylko że na śniadaniu mało miejsca, żeby znaleźć miejsce czasem graniczy z cudem a co Gorsze zawsze znajdą się Janusze którzy nie potrafią odnaleźć się wśród ludzi i na tarasie do śniadania śmierdza i pala papierosy. Uważam że pod zadaszeniem powinien być całkowity zakaz palenia. Pełno dzieci, rodzin, chcesz zjeść a tu jeden z drugim wkurzają cię od rana bo papieros traktuje jak jajecznice - to IRYTUJE. Co gorsze, kelnerzy pilnują żeby nie jeść na zewnątrz obiadów i kolacji bo talerzy nikt nie przynosi a na śniadaniu można jeść, wynosić talerze i palić papierosy!!! Czy na prawdę ważniejszy jest 1 czy 2 palaczy przy 40 pozostałych gości?!?!?! Detal organizacyjny.
Ceny bardzo ok, za to duży plus, nie ma na siłę wygórowanych cen zarówno w restauracji czy za noclegi.

Dziękujemy, lukWia
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Bardzo przyjemne miejsce, duży wybór noclegów- domki, wozy i namioty. My skorzystaliśmy z domku. Dwupiętrowy, bardzo wygodne łóżka, piękna łazienka z dużym prysznicem. Na terenie duży staw, place zabaw, boiska do gry i nocne kino pod chmurką z dwoma filmami co wieczór, na leżakach z kocykami. Pyszne jedzenie dostępne w formie szwedzkiego bufetu. Niedaleko Energylandia, co stanowiło nasz główny cel pobytu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, OlaBik
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Dwa noclegi w namiocie typu tipi podczas wypadu do Energilandii to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Namioty są i klimatyzowane, co w czerwcu tego roku było zbawieniem, i w razie potrzeby mogą być ogrzewane. Western Camp oferuje też noclegi w wozach na kołach i w tradycyjnych domkach. Można tu zostać cały dzień i pograć w piłkę nożną, siatkową, badmingtona, pójść na plac zabaw, nie wiem co jeszcze, bo nasze dzieci są już ciut starsze i nie eksplorowały wszystkiego. Jest tez kino polowe. Obiekt jest oddalony tylko 1 km od Energilandii i firma oferuje darmowy dojazd. Restauracja ma nieco za mały wybór w karcie dań, nie ma małych sałatek, i nie można od szefa kuchni zamówić nic czego nie ma w karcie, ale można tu zjeść dwa obiady nie narzekając na rutynę. Oferowane są również śniadania, co jest bardzo wygodne. Niedaleko jest tez biedronka. Miejsce jest utrzymane w absolutnej czystości, a panie które tego pilnują, są bardzo sympatyczne. Polecam.

Dziękujemy, Swafka