“Najlepsza cukiernia w okolicy!”
Lolly Polly — recenzja

Lolly Polly
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Zator)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bywałem w różnych miejscach ale w tym miejscu są najlepsze lody jakie jadłem, pyszne ciasta, kawa. Zawsze tu będziemy wracać ze znajomymi. Panie które tu pracują są miłe i pomocne. Czysto i schludnie . Polecam

Dziękujemy, Matheo202

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Uwielbiam lody od tej firmy! Teraz mają w swojej ofercie także torty lodowe, które wyglądają przepięknie, a do tego jakie smaczne! Idealne w sezonie letnim :)

Dziękujemy, Zuzanna27
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Moja córka ciągle prosi mnie żebyśmy znów poszły na lody do Lolly Polly :D obie jesteśmy zachwycone smakami jakie oferują i z przyjemnością wracamy!

Dziękujemy, Natalia O
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Spotkanie z najgorszymi lodami jakie kiedykolwiek jadłam, choć lody naprawdę ciężko jest zepsuć, nawet lody sklepowe z pudełka są dużo lepsze, bo prostu mają smak, lody które zamówiłam smakowały jak woda zabarwiona z cukrem po spróbowaniu odrazu wylądowały w koszu. Stara czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, Supwrwomen1
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne , świeże lody za dobrą cenę . Pani za ladą bardzo miła . Bardzo polecam ! wszyyystkie smaki mega .

Dziękujemy, R8135QRagnieszkak

Lolly Polly — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie
Zator, Małopolskie

Zator, Małopolskie
Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Lolly Polly? Podziel się wrażeniami!