Zator
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Nie ma żadnych zastrzeżeń. Dzieciom najbardziej spodobał się olbrzymi basen. Nam natomiast klimat i okolica idealna na piesze wycieczki. Takie miejsca najlepsze do odpoczynku. Jeszcze kiedyś wrócimy! Polecamy.

Dziękujemy, Jedzakowscy
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Byłem na wycieczce i nigdy nie zapomnę tak cudownego miejsca! Świetne miejsce dla każdego i dla rodziny, i dla grupy przyjaciół. Chciałoby się żeby każde miejsce było właśnie takie czyli czyste i spełniające wszelkie oczekiwania. Tak trzymać! Zdecydowanie polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Łukasz Z
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Jak co roku zaczynamy wakacje na południu! Tym razem nie mogło zabraknąć Energylandii. Postanowiliśmy zostać w Zatorze na 3 dni i wybraliśmy ten nocleg! Zachęciły nas pozytywne opinie, które są sprawdzone w 100%! Od siebie dodamy, że to miejsce ma niesamowity urok i wspaniałą obsługę!

Dziękujemy, MiOlaAr
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Byliśmy ze znajomymi w Energylandii i a nocleg całe szczęście mieliśmy w Holiday Park. Apartamenty w formie domków to fantastyczny pomysł. Martwiliśmy się o wielkość domku dla 8 osobowej grupy ale było wygodnie i komfortowo. Do energylandii chodziliśmy na piechotę. Miła obsługa.

Wskazówka dotycząca pokoi: W domkach 8 osobowych jest zdecydowanie wystarczająca ilość miejsca dla 8 osób własnie.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Zawierucha
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Bardzo miła uprzejma obsługa właścicieli jak i pracowników domki czyste posiadają klimatyzację pozatym jest dużo atrakcji dla dzieci co dla nas było ważne i blisko do energylandu serdecznie polecamy to miejsce napewno wrócimy

Dziękujemy, PatrycjaG451