Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Byliśmy na uroczystości 60 lat po ślubie mojej Cioci i Wujka było cudownie wszystko w należytym porządku a uprzejmość to chyba zaleta tego Hotelu . Obejście w koło hotelu wszystkich nas bardzo zaskoczyła prześlicznie wewnątrz też przepięknie Polecam odwiedzić ten egzotyczny Euro Hotel Dziękujemy całej obsłudze oraz szefowi tego przecudnego miejsca Goście ze Śląska

Dziękujemy, Krystyna P
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Zgodnie z wielkopolską tradycją w hotelu gości wita miła i profesjonalna obsługa. Wielkie pokoje w stylu tendującym ku eleganckiemu. Pełne wyposażenie wraz z zestawem do parzenia ciepłych napojów, lodówką i wielkim telewizorem. Darmowy internet, parking i pyszne śniadanie w cenie. Rzadko który hotel oferuje tak szeroki wybór bufetu śniadaniowego i dobrą kawę. Standard godny polecenia dla każdego Kowalskiego w podróży. Więcej takich hoteli!

Wskazówka dotycząca pokoi: Winda prowadzi do pokoi na piętrze, które są przestronne
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, stefan_frey
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Wszystko było super położenie hotelu idealne bardzo blisko Poznania wszędzie czyściutko pyszne śniadanko-szwedzki stół i bardzo miła Pani. Parking strzeżony przepięknie zagospodarowany ogród gorąco polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystko pięknie i ładnie pokoje i łazienki duże czyściutko
Dziękujemy, DayTrip570720
Zrecenzowano: 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję gościć się tutaj przy okazji uroczystości rodzinnej (chrzciny) i powspominać miejsce własnego wesela sprzed ponad 10 lat :) Restauracja Botanika elegancka, ze smaczną kuchnią i bardzo sprawną obsługą kelnerską. Super klimat nadaje tutaj bujna roślinność, duże akwaria z egzotycznymi rybami oraz mini zoo (papugi, żółwie, strusie, lama). Warto tutaj wracać.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano: 12 października 2016

Pokój przestronny, dobrze wyposażony (deska do prasowania, suszarka do włosów, woda dla gości). Pokój i łazienka - czyste. Minus to brak windy w hotelu i zbyt "napompowana" poduszka, jak dla mnie niewygodna... Śniadanie wliczone w cenę, smaczne, oferuje bardzo duży wybór. Polecam.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, dorota_przybylska10