“Świetne dania ze wspaniałą obsługą.”
Domowa Kuchnia Kresowa — recenzja

Domowa Kuchnia Kresowa
Nr 2 wśród 9 Restauracje (Swarzędz)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobre pierogi, kartacze i zupy.
Obsługa zawsze miła i pomocna. Lekko za wysokie ceny, jednak warto czasem coś zamówić.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Centrosom

Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi okropne-grube ciasto,maziste,mięso żeberka też nam nie smakowały.Oboje mieliśmy problemy żołądkowe.W środku w restauracji brudno.Pełno zakurzonych przedmiotów.Nie polecamy!

Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano 8 maja 2019

Polecam pyszne pierogi, z różnego rodzaju farszem, można zamówić po pół porcji.
Warto skosztować, najlepsze są z wołowiną.
Pierogi zamówiłam z dowozem do domu.
Pozdrawiam i polecam
Barbara

Dziękujemy, marabrab
Zrecenzowano 5 maja 2019

W poszukiwaniu jedzenia „ innego” od wszystkiego co proponuje dzisiejszy rynek kulinarny trafiliśmy zupełnie przez przypadek- nawigacja pokazała miejsce, było blisko :) wiec zajechaliśmy. I bardzo fajne doznanie kulinarne. Kuchnia bardzo bliska naszym smakom- nie przekombinowane dania, mam wrażenie, iż przyrządzane jak za czasów dawno dawnych:)- bez śmiesznych mieszanek sztucznych przypraw. Pierogi, gołąbki, kołduny, zupa salijanka ...... przepysznie :). Polecamy serdecznie .

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, asiulka76
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne regionalne jedzenie, przepyszne pierogi, które panie robią na twoich oczach oraz świetne naleśniki i cepeliny. Warte odwiedzenia. Ceny rozsądne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, joachimc139

Domowa Kuchnia Kresowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Swarzędz, Wielkopolska

Swarzędz, Wielkopolska
Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Domowa Kuchnia Kresowa? Podziel się wrażeniami!