Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

... ale np. nie ma klimatyzacji w pokojach, a łóżka są dość małe. Widać, że hotel najlepsze lata ma już za sobą. Standard bardzo podstawowy, ale duży plus za stację ładowania samochodów elektrycznych. Miła, bardzo pomocna obsługa.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, lepi88
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim w hotelu się śpi, a nie mieszka. Pokoje spełniają podstawowe wymagania, łóżka dla jednych wygodne inny będzie narzekał, łazienka czysta. Ogólnie schludnie, bez przesady i kiczu. Plus za zamknięty parking i wifi. Obsługa uprzejma. Śniadania i dania z restauracji smaczne i ładnie podane, jedyne "ale" to wysokość cen menu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, gosiaangelicdevil
Zrecenzowano: 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W łazience grzyb na silikonie, woda w kabinie nie spływa, przy grzejniku łazienkowym brak możliwości włączenia, więc w łazience zimno. Na śniadanie poszedłem o 9:45, same resztki na pytanie o bułkę pszenna dostałem odpowiedź że nie ma. Dużo hoteli odwiedziłem, ale wizyta tu zmusiła mnie do założenia konta na tripadvisor. Nie Polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Krzysiek666
Zrecenzowano: 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Czy polecę ten hotel?
Tym, którzy szukają taniego, przyzwoitego miejsca na szybki nocleg przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 pewnie tak.
Nie oczekujcie luksusu i przepychu. Typowa noclegownia z dużym parkingiem i przyzwoitą kuchnią.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Slawek_Gdynia_Polska
Zrecenzowano: 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

30.09. Mieliśmy apartament 2 pokoje (w czesci nowej) pobyt co prawda tylko jednodniowy uwazam za bardzo udany czysto w pokoju kolacja przepyszna sniadania bardzo dobre... dzieci cUja sie tam bardzo dobrze polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Matthias B