Serock

“Rybka na obiad”
Restauracja Złoty Lin — recenzja

Restauracja Złoty Lin
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Serock)

Żurek bardzo dobrze przyprawiony, podany z odpowiednią temperaturą do natychmiastowego skonsumowania. Miruna o gramaturze 150g bardzo dobrze przysmażona i czuć w niej rybę . Frytki odmrażane. Na pewno nie były robione na miejscu. Zestaw surówek w postaci duszonych warzyw palce lizać. Obsługa bardzo życzliwa na poziomie. Polecam zakupić ryby w słoiku na wynos.

Dziękujemy, pkarol

Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji panuje przyjemny klimat, dużo miejsc i bardzo miły kelner. Jedzenie też bardzo dobre, szczególnie pierogi ruskie.

Dziękujemy, Monika Z
Zrecenzowano 4 września 2019

Super miejsce na obiad rodzinny lub romantyczną kolacje.Przepyszne rybki ,bardzo świeże i super przyrządzone .Bardzo fajne miejsce też na ślub plenerowy i przyjęcie weselne ,widziałem kilka razy było przepięknie .
Bardzo polecam Piotr

Dziękujemy, Piotr O
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Świetne ryby. Porcje mogłyby być nieco większe. Tak czy inaczej, warto tam zajechać i zjeść doskonały posiłek. Polecam.

Dziękujemy, pultuszczak
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Doskonała organizacja pomimo kolejki oczekujących na stolik obsługa sprawnie znajduje stolik szybko są podawane dania bardzo smacznie i ładnie podane.Wystrój klimatyczny, przyjemnie, bardzo miły punkt na mapie gastronomicznej okolicy

Dziękujemy, asia a

Restauracja Złoty Lin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dzierżenin, Mazowieckie

Nieporęt, Gmina Nieporęt
Zegrze, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Złoty Lin? Podziel się wrażeniami!