“Bardzo dobra restauracja”
Restauracja Złoty Lin — recenzja

Restauracja Złoty Lin
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Serock)
Zrecenzowano 4 września 2019

Super miejsce na obiad rodzinny lub romantyczną kolacje.Przepyszne rybki ,bardzo świeże i super przyrządzone .Bardzo fajne miejsce też na ślub plenerowy i przyjęcie weselne ,widziałem kilka razy było przepięknie .
Bardzo polecam Piotr

Dziękujemy, Piotr O

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Świetne ryby. Porcje mogłyby być nieco większe. Tak czy inaczej, warto tam zajechać i zjeść doskonały posiłek. Polecam.

Dziękujemy, pultuszczak
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Doskonała organizacja pomimo kolejki oczekujących na stolik obsługa sprawnie znajduje stolik szybko są podawane dania bardzo smacznie i ładnie podane.Wystrój klimatyczny, przyjemnie, bardzo miły punkt na mapie gastronomicznej okolicy

Dziękujemy, asia a
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad...wszyscy wszystko zjedli prócz mnie. Obsługa pomyliła zamówienia. Godzinę po zamówieniu nie ma jedzenia. Za te pieniądze to jakaś masakra

Dziękujemy, 106bartekl
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezaplanowana wizyta w sierpniowe wczesne przedpołudnie. Zachęcony recenzjami postanowiłem zobaczyć a właściwie posmakować jak smakuje ryba w Serocku . Było dobrze, świeże ryby, fajne przystawki i dobre piwo ( nie koncernowe).
Karta niezbyt szeroka ale raczej każdy znajdzie coś dla siebie szczególnie w temacie ryb. Ceny akceptowalne. Dobry dojazd
Bardzo miła i sympatyczna obsługa .
Urokliwy ogródek lokalu, nic więcej w słoneczny dzień nie jest potrzebne do szczęścia.
Chetnie odwiedzę raz jeszcze będąc w okolicy

Dziękujemy, Tres D

Restauracja Złoty Lin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dzierżenin, Mazowieckie

Nieporęt, Gmina Nieporęt
Zegrze, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Złoty Lin? Podziel się wrażeniami!