“Amazing”
Restauracja Żuravina — recenzja

Restauracja Żuravina
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Serock)
Kuchnie: Międzynarodowa

Wszystko mi się podobało restauracja godna polecenia mocne 5/5 obsługa sprawna i przyjemna, restauracja czysta i nowoczesna a kuchnia to poprostu trzeba spróbować

Dziękujemy, Dominika L

Byliśmy już kilkakrotnie, zawsze jesteśmy miło i szybko obsłużeni. Jedzenie jest doskonałe. Polecamy szczególnie śniadania na które jak tylko jesteśmy w okolicach zawsze wpadamy. Ogromne porcje, cieplutkie bułeczki i przede wszystkim wszystko świeże. Do zobaczenia wkrótce.. : )))

Dziękujemy, karolkarolek

Bardzo polecam restauracje, bardzo ciekawe i niespotykane menu, ktorego nie znajdzie sie w okolicy. Bardzo polecam odwiedzic to moejsce jesli szuka sie czegos odmiennego. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsluga i bardzo sympatyczna Pani kierownik. Odwiedzam te restauracje z chlopakiem co jakis czas :)

Dziękujemy, Rudzix666
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

szkoda, że nie można dać 0 !!! Lokal reklamuje się z daleka potrawami z egzotycznych zwierząt. W menu nie ma niczego z tych dań. Obsługa to jakieś nieporozumienie.
Naburmuszone, aroganckie nie wiedzą co jest w karcie. Starach było zapytać o cokolwiek, żeby dama nie odburknęła. NIE POLECAM !!! OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Dziękujemy, elwira n
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Nie możemy narzekać - zamówiliśmy z 4 osobową rodziną obiad, dostaliśmy go po 15minutach (zupy po ok 5) Zupki świeże i dobrze doprawione, rybki i schabowe tez bardzo smaczne. Będziemy wracać

Dziękujemy, Gabrysia W

Restauracja Żuravina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Serock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Żuravina? Podziel się wrażeniami!