“Gorąco polecam”
Restauracja Żuravina — recenzja

Restauracja Żuravina
Nr 4 wśród 10 Restauracje (Serock)
Kuchnie: Międzynarodowa

Bardzo polecam restauracje, bardzo ciekawe i niespotykane menu, ktorego nie znajdzie sie w okolicy. Bardzo polecam odwiedzic to moejsce jesli szuka sie czegos odmiennego. Dodatkowym atutem jest profesjonalna obsluga i bardzo sympatyczna Pani kierownik. Odwiedzam te restauracje z chlopakiem co jakis czas :)

Dziękujemy, Rudzix666

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

szkoda, że nie można dać 0 !!! Lokal reklamuje się z daleka potrawami z egzotycznych zwierząt. W menu nie ma niczego z tych dań. Obsługa to jakieś nieporozumienie.
Naburmuszone, aroganckie nie wiedzą co jest w karcie. Starach było zapytać o cokolwiek, żeby dama nie odburknęła. NIE POLECAM !!! OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Dziękujemy, elwira n
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Nie możemy narzekać - zamówiliśmy z 4 osobową rodziną obiad, dostaliśmy go po 15minutach (zupy po ok 5) Zupki świeże i dobrze doprawione, rybki i schabowe tez bardzo smaczne. Będziemy wracać

Dziękujemy, Gabrysia W
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal duży i zadbany, obsługa miła i sprawna, co do jedzenia to bardzo przeciętne. Małe porcje, nieadekwatne do ceny.

Dziękujemy, michalw000
Zrecenzowano 2 maja 2019

Niegdyś, bardzo dobra restauracja w całkiem nietypowym miejscu - przy stacji benzynowej, serwowano kuchnię międzynarodową, obecnie kuchnia chyba zamknięta definitywnie, bo ostatnim razem odbyliśmy się od drzwi- a nie było żadnych informacji o tym że restaurcja jest zamknięta.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mila S

Restauracja Żuravina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Serock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Żuravina? Podziel się wrażeniami!