“Smacznie,ale drogo.”

Zajazd Pod Złotym Okoniem
Nr 2 wśród 10 Restauracje (Serock)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Jesteśmy firmą rodzinną rozpoczynającą swoją działalność w latach 80-tych od prowadzenia sklepu rybnego w centrum naszego miasteczka. Jednakże po kilkunastu latach przenieśliśmy sklep na teren Zajadu. W roku 1996 zrodził się pomysł za namową naszych stałych gości, aby otworzyć smażalnię ryb. Serwowaliśmy ryby świeże, gorące prosto z patelni, czym z roku na rok zyskiwaliśmy sobie coraz większą liczbę zadowolonych gości. W roku 2001 otworzyliśmy restaurację, głównie serwujemy potrawy z ryb pod różnymi postaciami, jak również potrawy kuchni staroplolskiej przyrządzane według starych sprawdzonych przepisów, bez użycia konserwantów. Ryby które trafiają na państwa stół, mają wysokie walory smakowe i zapachowe, są specjalnie dla naszej firmy selekcjonowane i sprowadzane z najlepszych i najczystszych wód całego świata.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jak w temacie. Jedzenie świeże, smaczne.Chlodnik oraz Sieja, którą jadłam dobra, podobnie danie męża (pierś w migdałach) i syna (rosół+nalesniki). Niestety słono zapłaciliśmy.Nie nazwałabym tego miejsca restauracją, raczej barem.Świeże kwiaty na stołach na plus. Brak obrusów i materiałowych serwet w "restauracji"... nie przystoi. Świecące golizną stoły z papierowymi serwetkami. Mijsce gwarne, nieco chaotyczne, nijakie, bez duszy,klimatu. Obsługa w ferworze walki robi swoje, bez wczuwania się, mechanicznie, za co brak napiwku z naszej strony. Za tę cenę poza zaspokojeniem głodu nie czułam się swobodnie i zaopiekowana. Jednorazowa wizyta w zupełności wystarczy. :)

Dziękujemy, Anitas0123

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia i skorzystania z usług tego zajazdu. Obsługa przyjemna. Menu wystarczające. Posiłki sprawnie i niezbyt długo podawane. Potrawy z rybek smakowo nam odpowiadały.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Wielka restauracja, podczas naszej wizyty zajętych było tylko kilka stolików. Weszliśmy mowiąc dzień dobry, obsługa była bardzo zajęta sobą, nawet nam nie odpowiedzieli. Po wielu minutach czekania na kartę postanowiliśmy wyjść. Nikt się nami nie zainteresował pomimo praktycznie braku gości. Jedzenia nie mogę ocenić bo nie dostąpilismy tego zaszczytu.

Dziękujemy, AndrzejM347
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Są zwolennicy Złotego Lina i są zwolennicy Złotego Okonia. Nie znam ludzi, którzy lubią obie te restauracje. Obie są dosyć blisko siebie. Obie serwują przede wszystkim ryby. Obie mają ładny teren i charakterystyczne dla siebie wystroje lokalu.
W złotym Okoniu podają zwykle smażoną rybę z frytkami. Dania są świeże, porcje duże. Nie podoba mi się ani wystrój, ani hałas, ani menu, ani praca kelnerek, ani rachunek. Od restauracji oczekuję poziomu wyższego niż od baru.
Złoty Okoń, nie jest moim faworytem, bo preferuję miejsca przytulne. Ładne talerze, serwetki na stołach. Dbałość o szczegóły. Frytki z prawdziwych ziemniaków. Doceniam restauracje, gdy kucharze przyrządzają pyszne dania lepsze niż to co sama potrafię przyrządzić. Lub takie, których sama w ogóle nie wykonam.
Ale... to wszystko kwestia gustu i potrzeby brzuszka :)

Dziękujemy, bszerszen
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bywamy tu co jakiś czas i muszę przyznać, nic się nie zmienia. Cały czas jest bardzo smacznie, świeżo i szybko.
Tym razem zamówiłam halibuta na fasolce (43,- za całość), był podany z opiekanymi ziemniakami i sosem z pomidorów i cukinii na wierzchu. Jak zawsze było idealne. Ryba trochę zbyt słona dla mnie. Nic surówek (za 10,-) to spory talerz sałatek. Równie dobrych i świeżutkich. Syn zamówił pieczonego pstrąga ( z ziemniakami 8+45,5 pstrag zależy od wagi). Mówił ze równie genialny jak poprzednio. Jak zawsze polecamy.

Dziękujemy, bozena1517

Zajazd Pod Złotym Okoniem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieporęt, Gmina Nieporęt

Byłeś(-aś) w Zajazd Pod Złotym Okoniem? Podziel się wrażeniami!