Typowy moloch- bardzo duży obiekt, źle rozplanowana komunikacja, za dużo pokoi na jednym piętrze przy słabo rozplanowanych windach. Jak ktoś ma szczęście i trafi na pokój blisko wind jest wygrany, gorzej z tymi co mają na końcu korytarza. Za dużo ludzi, za dużo imprez na raz- problem z rozplanowanie ilości osób na posiłkach- brak miejsc do siedzenia i bardzo długie kolejki do bufetu. Jest to obiekt na imprezy służbowe, ale na pewno nie na rodzinny wypad weekendowy. Poza tym jest bardzo drogi. Bardzo dobre śniadania, ale powinna być opcja do 11-tej.

Wskazówka dotycząca pokoi: słabe oświetlenie, za ciemno aby pracować po zmierzchu
Dziękujemy, Ewa1912

Bardzo duży i elegancki obiekt. Nastawiony na obsługę firmowych imprez i konferencji. Nie miałem okazji skorzystać z oferty, ale spróbowałem bardzo dobrej kuchni. Polecam także miłą i profesjonalna obsługę.

Dziękujemy, radek017

Bardzo słaba jakość potraw serwowana podczas konferencji, typowo przemysłowe jedzenie jak w stołówce pracowniczej a nie hotelu z renomą. Reszta OK. Czyste pokoje, pomocny i miły roomserwis, regularnie sprzątane.

Dziękujemy, Adam_201920192019

Czysto, schludnie, świetne jedzenie. Sala konferencyjna duża i przestronna, dobrze oświetlona. Obsługa hotelowa, ochrona na swoim miejscu. Gotowi do działania. Polecam. Byłam w tym hotelu już 2 raz pewnie i nie ostatni. :)

Dziękujemy, joannabog20
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wśród zieleni, pięknie wkomponowany w otoczenie. Miłą niespodzianką był rejs. SPA na wysokim poziomie.
Pokoje przestronne, ale lata świetności mają za sobą. W naszym pokoju nie działała wentylacja w łazience, w tego typu hotelach to nie do pomyślenia. Śniadania bardzo przeciętne, podobnie obiadokolacje.

Dziękujemy, Peggykombinera