Serock

Bardzo duży i elegancki obiekt. Nastawiony na obsługę firmowych imprez i konferencji. Nie miałem okazji skorzystać z oferty, ale spróbowałem bardzo dobrej kuchni. Polecam także miłą i profesjonalna obsługę.

Dziękujemy, radek017

Bardzo słaba jakość potraw serwowana podczas konferencji, typowo przemysłowe jedzenie jak w stołówce pracowniczej a nie hotelu z renomą. Reszta OK. Czyste pokoje, pomocny i miły roomserwis, regularnie sprzątane.

Dziękujemy, Adam_201920192019

Czysto, schludnie, świetne jedzenie. Sala konferencyjna duża i przestronna, dobrze oświetlona. Obsługa hotelowa, ochrona na swoim miejscu. Gotowi do działania. Polecam. Byłam w tym hotelu już 2 raz pewnie i nie ostatni. :)

Dziękujemy, joannabog20
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wśród zieleni, pięknie wkomponowany w otoczenie. Miłą niespodzianką był rejs. SPA na wysokim poziomie.
Pokoje przestronne, ale lata świetności mają za sobą. W naszym pokoju nie działała wentylacja w łazience, w tego typu hotelach to nie do pomyślenia. Śniadania bardzo przeciętne, podobnie obiadokolacje.

Dziękujemy, Peggykombinera
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno sam budynek robi duże wrażenie, -piękna lokalizacja, -bardzo dobre śniadania, -bardzo smaczna restauracja, ceny wysokie,ale dobrej jakości i bardzo szybko -ładny zapach w hotelu, pokoju,ogólnie na terenie obiektu -otwierane okna w pokojach -ładne pokoje i łazienka , wielkość szafy -blisko do wody -swoboda poruszania się po obiekcie
Co mniej pozytywne :
-byliśmy 2 doby i nie było nawet szansy na jakikolwiek zabieg w cenie pokoju, nawet na dodatkowo płatne. Domyslalismy się ze trzeba o dostępność spytać ale nie myśleliśmy ze trzeba dużo wcześniej rezerwować same żabiegi (najpóźniej 5-7dnj przed przyjazdem).skoro obiekt jest przewidziany dla tak wielu gości, należałoby zapewnić większa liczbę personelu w spa, tym bardziej wiedząc ilu gości na dany termin przyjeżdża. Cena „kusi” wraz z licznymi zabiegami wliczonymi w opłatę . Tymczasem nie da się z nich skorzystać (teraz już wiemy ze dużo wcześniejsza rezerwacja to jedyna opcja , ale mogliśmy otrzymać takie info na Booking.com przez hotel. - bardzo wąski parking i schody bez windy, ciężko z bagażami dotrzeć do hotelu. -pokój czysty na prawdę i nie chcieliśmy się w ogóle czepiać ale pod łóżkiem były czyjes kapcie. -brak szlafroków i kapci (no chyba ze wliczając używane po poprzednich gościach. -zamykające się drzwi w łazience utrudniały pobyt -nam to nie przeszkadzało ale brak czajnika zasługuje na uwagę, -brak szatni męskiej i damskiej. -nie było dużo gości w naszym terminie ale basen wydaje się dużo za mały jak na tak wielki obiekt - widok z okien na parking ale z którejś strony zapewne musiałbyc „gorszy” -ceny w barze i dość wysokie, również w restauracjach.

Dziękujemy, 985pawe_w