Bardzo słaba jakość potraw serwowana podczas konferencji, typowo przemysłowe jedzenie jak w stołówce pracowniczej a nie hotelu z renomą. Reszta OK. Czyste pokoje, pomocny i miły roomserwis, regularnie sprzątane.

Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Adam_201920192019

Czysto, schludnie, świetne jedzenie. Sala konferencyjna duża i przestronna, dobrze oświetlona. Obsługa hotelowa, ochrona na swoim miejscu. Gotowi do działania. Polecam. Byłam w tym hotelu już 2 raz pewnie i nie ostatni. :)

Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, joannabog20
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wśród zieleni, pięknie wkomponowany w otoczenie. Miłą niespodzianką był rejs. SPA na wysokim poziomie.
Pokoje przestronne, ale lata świetności mają za sobą. W naszym pokoju nie działała wentylacja w łazience, w tego typu hotelach to nie do pomyślenia. Śniadania bardzo przeciętne, podobnie obiadokolacje.

Dziękujemy, Peggykombinera
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno sam budynek robi duże wrażenie, -piękna lokalizacja, -bardzo dobre śniadania, -bardzo smaczna restauracja, ceny wysokie,ale dobrej jakości i bardzo szybko -ładny zapach w hotelu, pokoju,ogólnie na terenie obiektu -otwierane okna w pokojach -ładne pokoje i łazienka , wielkość szafy -blisko do wody -swoboda poruszania się po obiekcie
Co mniej pozytywne :
-byliśmy 2 doby i nie było nawet szansy na jakikolwiek zabieg w cenie pokoju, nawet na dodatkowo płatne. Domyslalismy się ze trzeba o dostępność spytać ale nie myśleliśmy ze trzeba dużo wcześniej rezerwować same żabiegi (najpóźniej 5-7dnj przed przyjazdem).skoro obiekt jest przewidziany dla tak wielu gości, należałoby zapewnić większa liczbę personelu w spa, tym bardziej wiedząc ilu gości na dany termin przyjeżdża. Cena „kusi” wraz z licznymi zabiegami wliczonymi w opłatę . Tymczasem nie da się z nich skorzystać (teraz już wiemy ze dużo wcześniejsza rezerwacja to jedyna opcja , ale mogliśmy otrzymać takie info na Booking.com przez hotel. - bardzo wąski parking i schody bez windy, ciężko z bagażami dotrzeć do hotelu. -pokój czysty na prawdę i nie chcieliśmy się w ogóle czepiać ale pod łóżkiem były czyjes kapcie. -brak szlafroków i kapci (no chyba ze wliczając używane po poprzednich gościach. -zamykające się drzwi w łazience utrudniały pobyt -nam to nie przeszkadzało ale brak czajnika zasługuje na uwagę, -brak szatni męskiej i damskiej. -nie było dużo gości w naszym terminie ale basen wydaje się dużo za mały jak na tak wielki obiekt - widok z okien na parking ale z którejś strony zapewne musiałbyc „gorszy” -ceny w barze i dość wysokie, również w restauracjach.

Dziękujemy, 985pawe_w
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel bardzo duży ponad 300 pokoi.Pięknie położony ściany pokoi przeszkolone z widokami na drzewa po wejściu natychmiast odsłoniłam firanki by podziwiać drzewa.Trochę zbyt wąskie łóżka ale materace wygodne.Basen nieproporcjonalny do ilości pokoi zbyt mały.Śniadania wzorowe tylko brak filiżanek do kawy nie każdy lubi kawę z kubka.

Dziękujemy, asia a