Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno sam budynek robi duże wrażenie, -piękna lokalizacja, -bardzo dobre śniadania, -bardzo smaczna restauracja, ceny wysokie,ale dobrej jakości i bardzo szybko -ładny zapach w hotelu, pokoju,ogólnie na terenie obiektu -otwierane okna w pokojach -ładne pokoje i łazienka , wielkość szafy -blisko do wody -swoboda poruszania się po obiekcie
Co mniej pozytywne :
-byliśmy 2 doby i nie było nawet szansy na jakikolwiek zabieg w cenie pokoju, nawet na dodatkowo płatne. Domyslalismy się ze trzeba o dostępność spytać ale nie myśleliśmy ze trzeba dużo wcześniej rezerwować same żabiegi (najpóźniej 5-7dnj przed przyjazdem).skoro obiekt jest przewidziany dla tak wielu gości, należałoby zapewnić większa liczbę personelu w spa, tym bardziej wiedząc ilu gości na dany termin przyjeżdża. Cena „kusi” wraz z licznymi zabiegami wliczonymi w opłatę . Tymczasem nie da się z nich skorzystać (teraz już wiemy ze dużo wcześniejsza rezerwacja to jedyna opcja , ale mogliśmy otrzymać takie info na Booking.com przez hotel. - bardzo wąski parking i schody bez windy, ciężko z bagażami dotrzeć do hotelu. -pokój czysty na prawdę i nie chcieliśmy się w ogóle czepiać ale pod łóżkiem były czyjes kapcie. -brak szlafroków i kapci (no chyba ze wliczając używane po poprzednich gościach. -zamykające się drzwi w łazience utrudniały pobyt -nam to nie przeszkadzało ale brak czajnika zasługuje na uwagę, -brak szatni męskiej i damskiej. -nie było dużo gości w naszym terminie ale basen wydaje się dużo za mały jak na tak wielki obiekt - widok z okien na parking ale z którejś strony zapewne musiałbyc „gorszy” -ceny w barze i dość wysokie, również w restauracjach.

Dziękujemy, 985pawe_w
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel bardzo duży ponad 300 pokoi.Pięknie położony ściany pokoi przeszkolone z widokami na drzewa po wejściu natychmiast odsłoniłam firanki by podziwiać drzewa.Trochę zbyt wąskie łóżka ale materace wygodne.Basen nieproporcjonalny do ilości pokoi zbyt mały.Śniadania wzorowe tylko brak filiżanek do kawy nie każdy lubi kawę z kubka.

Dziękujemy, asia a
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Aż dziwne że hotel ma tylko 4 gwiazdki. W porównaniu z wieloma innymi w tej kategorii to powinien mieć przynajmniej 5 gwiazdek. Pyszne jedzenie i bardzo relaksująca atmosfera. Na pewno tam wrócimy. :)

Dziękujemy, jareks112019
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel jak zwykle super. Świetna recepcja - bardzo pomocna i miła.
Cierpliwe i zaangażowane Panie w sali zabaw dla dzieci.
Czysto i przyjemnie.
Jedyny minus, to trochę niezorganizowana obsługa przy śniadaniach. Część personelu odpowiada za zbieranie talerzy, a druga część za sprzątanie stołów. W efekcie, przy hotelu pełnym ludzi dużo brudnych stolików i trzeba poprosić o sprzątnięcie, bo nie do końca sami się ogarniają.
Poza tym super. Polecam i często wracam.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje dość przestronne. my mieliśmy dwuosobowy z dostawką i było gdzie się ruszyć.
Dziękujemy, mrs_veroniq
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel przyjazny zwierzętom - sweet, ale przez cały czas pobytu w upalne dni sierpnia, nie spotkałam ani jednej miski z wodą dla piesków.

W restauracjach musiałam prosić o wodę, choć oczywiście nie było z tym problemu. Personel pomocny i miły. Pokoje czyściutkie, jak zawsze :)

Brakowało mi uczulenia gosci, na konieczność trzymania psów na smyczy... z tego powodu były dwa nieprzyjemne incydenty wynikajace neistety z braku ogłady gości, no ale cóż wszyscy jestesmy tylko ludźmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: czysto i przyjemnie.
Dziękujemy, biuro955