Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel jak zwykle super. Świetna recepcja - bardzo pomocna i miła.
Cierpliwe i zaangażowane Panie w sali zabaw dla dzieci.
Czysto i przyjemnie.
Jedyny minus, to trochę niezorganizowana obsługa przy śniadaniach. Część personelu odpowiada za zbieranie talerzy, a druga część za sprzątanie stołów. W efekcie, przy hotelu pełnym ludzi dużo brudnych stolików i trzeba poprosić o sprzątnięcie, bo nie do końca sami się ogarniają.
Poza tym super. Polecam i często wracam.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje dość przestronne. my mieliśmy dwuosobowy z dostawką i było gdzie się ruszyć.
Dziękujemy, mrs_veroniq
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel przyjazny zwierzętom - sweet, ale przez cały czas pobytu w upalne dni sierpnia, nie spotkałam ani jednej miski z wodą dla piesków.

W restauracjach musiałam prosić o wodę, choć oczywiście nie było z tym problemu. Personel pomocny i miły. Pokoje czyściutkie, jak zawsze :)

Brakowało mi uczulenia gosci, na konieczność trzymania psów na smyczy... z tego powodu były dwa nieprzyjemne incydenty wynikajace neistety z braku ogłady gości, no ale cóż wszyscy jestesmy tylko ludźmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: czysto i przyjemnie.
Dziękujemy, biuro955
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pobyt ogólnie udany, obiekt i teren bardzo zadbany. "Menu dla dzieci" nie do przyjęcia.
Większość gości stołuje się poza hotelem. Zarówno menu jak i ceny bardzo wyszukane.
Panie zajmujące się dziećmi w klubie dla dzieci "Narvilek" super !!!! .

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo czyste
Dziękujemy, gsienkiewicz
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wszystko na najwyższym poziomie:obsługa, śniadanie, dużo różnego rodzaju rozrywek. Jak najbardziej polecam jako wyjazd na długi weekend. Jedyno że ceny w restauracjach są niesamowite za drogie i nie ma innych knajp w okolicach

Dziękujemy, happyverno
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Położenie : nad Narwią - niedaleko zalewu Zegrzyńskiego, 40 min od Warszawy

Hotel: Bardzo ładny i zadbany obiekt. Sporo zieleni wokół. Dojście nad rzekę schodkami lub trasą dla rowerów i wózków. Plaża maleńka, ale z możliwością wypożyczenia sprzętów wodnych. Dużo leżaków poustawianych na ternie zielonym przy hotelu. Jeśli chodzi o miłośników opalania, to wysokie drzewa oraz spora ich ilość uniemożliwiają to. Dużo rodzin z małymi dziećmi. Fajne miejsce na odpoczynek i poczytanie książki. W mojej ocenie hotel posiada niestety jeden minus - bardzo uboga ofertę wieczorną. Nie ma tam co robić. Niby jest klub, ale sąsiaduje z kręgielnią, na której malutkie dzieci przesiadują do późnych godzin. Nie jest to zarzut do hotelu - raczej do rodziców maluchów. Jednak klub de facto nie hula, gra muzyka dla pustych ścian. Poza hotelem jest ciemno oraz są zabudowania mieszkalne więc jest cicho. Dlatego hotel powinien organizować jakieś wieczorne atrakcje dla gości.

Pokój: bardzo czysty, jasny, przyjemny. Łóżko wygodne, pościel zmieniania co 2 dzień, ręczniki codziennie. My mieliśmy pokój bez balkonu, jednak duże okna otwierały się jak balkonowe, co dawało poczucie jakby był. Za oknem zielono. W pokoju brak czajnika i możliwości przyrządzenia sobie kawy lub herbaty ( jednak gdy się poprosi obsługa udostępnia czajnik więc nie jest to problem:-)). Kosmetyki hotelowe - pachnące mydło w podajniku.

Restauracja: ładna i czysta. Korzystaliśmy z opcji HB. Duży wybór posiłków. Śniadania codziennie takie same, ale zawsze można wybrać coś dla siebie. Kolacje urozmaicone. Jedzenie dobre. Trochę za zimno - goście przed wejściem ubierali bluzy. Ogromny ukłon w stronę młodych ludzi pracujących w restauracji. Brudne talerze sprzątane natychmiast. Naprawdę tak dobrej organizacji pracy nie widziałam dawno - nawet w 5* hotelach.
Jeśli chodzi o dobre drinki to polecam w barze wewnątrz hotelu przy restauracji - panowie tworzą rewelacyjne trunki. W patio na zewnątrz ograniczona ilość i niedobre - obsługa też mniej sympatyczna.

SPA: świetne i profesjonalnie wykonywane zabiegi zarówno na twarz jak i ciało. Masaże filipińskie robione przez filipińczyków. Bardzo wysoka jakość usług.
Basen w mojej ocenie wymaga przebudowy - jest maleńki i raczej do " potaplania" dla dzieci. O pływaniu nie ma mowy, bo brak po prostu miejsca. Sauny są dwie: parowa i sucha. Także maleńkie - trudno z dostępnością ponieważ mieści się tam maksymalnie 6 osób.

Podsumowując: bardzo ładny, czysty i zadbany obiekt. Blisko do stolicy. Niejeden 5* hotel mógłby się od nich uczyć. W sam raz na spokojny wyjazd. Poprawy wymaga, moim zdaniem, oferta wieczorna dla gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Akceptowane są zwierzęta. Najlepsze pokoje nie nad patio - tam do wieczora stuk szklanek, talerzy, muzyki.
1  Dziękujemy, asunshine9947