Serock
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Piękne otoczenie i wystrój. Obsługa bardzo miła. Kuchnia przepyszna. Dania sezonowe, wyśmienite. Byliśmy w listopadzie, podawano wtedy gęsinę na różne sposoby. Ryby też pyszne. Czas oczekiwania na potrawy nie był długi.
Brawo ZŁOTY LIN!!!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, miroslawakolera
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Bardzo fajne miejsce, przestronne i czyste pokoje. Miła obsługa, dobra restauracja, pyszne śniadania. Na zewnątrz jest plac zabaw dla dzieci. Na zewnątrz można też wypić kawę w ogrodzie. Naprawdę ładne miejsce, bardzo dobre i świeże jedzenie. Idealne dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, wjwa2000
Zrecenzowano: 5 listopada 2018

W hotelu nie byliśmy ale w sezonie letnim kilka razy odwiedzamy restaurację. Pyszna i świeża rybka. Klimatyczny ogródek na zewnątrz i mały plac zabaw dla dzieci. W środku również mały kącik dla dzieci z kredkami. Czego chcieć więcej. POLECAM !!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, annajC2759XO
Zrecenzowano: 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam po drodze i wrócimy. Było smacznie i miło. Dobra obsługa i pyszne jedzenie. Sandacz z sosem porowym to mistrzostwo. Ryba usmażona w punkt i ten sos... Jadłabym łyżkami. Powinni go w słoiki pakować i sprzedawać. Lin też zrobiony idealnie. To samo z przystawkami, miruna marynowana i rolada z suma w galarecie obłędne. Deserów nie było nam dane spróbować, bo zwyczajnie nie mieliśmy na nie miejsca.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, ryby świeże, dobrze przyrządzone. Pyszny dorsz z sosem porowym!!! Ceny adekwatne do jakości. Sympatyczna, naprawdę dobra obsługa. Wszystko ok! Restauracja godna polecenia!!!!!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adventure746207