Serock
Zrecenzowano: 5 listopada 2018

W hotelu nie byliśmy ale w sezonie letnim kilka razy odwiedzamy restaurację. Pyszna i świeża rybka. Klimatyczny ogródek na zewnątrz i mały plac zabaw dla dzieci. W środku również mały kącik dla dzieci z kredkami. Czego chcieć więcej. POLECAM !!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, annajC2759XO
Zrecenzowano: 22 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam po drodze i wrócimy. Było smacznie i miło. Dobra obsługa i pyszne jedzenie. Sandacz z sosem porowym to mistrzostwo. Ryba usmażona w punkt i ten sos... Jadłabym łyżkami. Powinni go w słoiki pakować i sprzedawać. Lin też zrobiony idealnie. To samo z przystawkami, miruna marynowana i rolada z suma w galarecie obłędne. Deserów nie było nam dane spróbować, bo zwyczajnie nie mieliśmy na nie miejsca.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, ryby świeże, dobrze przyrządzone. Pyszny dorsz z sosem porowym!!! Ceny adekwatne do jakości. Sympatyczna, naprawdę dobra obsługa. Wszystko ok! Restauracja godna polecenia!!!!!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Adventure746207
Zrecenzowano: 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Znakomite ryby, szybka i miła obsługa. Restauracja dostępna latem i zimą. Dla dzieci kącik z zabawkami. Czasami są organizowane animacje dla dzieci co jest bardzo dobrym pomysłem przy większych rodzinnych imprezach.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, tomaszm496
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018

- Milutkie pokojiki
- Przemila obsługa
- Pyszne jedzonko w restauracji
- Dobra alternatywa do drogich Warszawianek i Narvil
. Wspolpraca z sympatycznymi taksowkarzami

Pozdrawiam i dziekuje za mily pobyt

Dawid Lokiec

Termin pobytu: kwiecień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, DawidLokiec