Zrecenzowano: 19 stycznia 2019

Bardzo przyjazny hotel w Przeźmierowie. Świetna lokalizacja, dobrze wyposażone pokoje, super restauracja i restauracja włoska pod hotelem, super obsługa i dostęp do strefy SPA!!!-rewelacja :)Polecam z całego serca, a ja na pewno tu wrócę!:)

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Urlopowiczka121
Zrecenzowano: 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel niezły, pokój czysty i dość przestronny. Jedynym minusem była jego lokalizacja, za oknem znajdował się chyba dach restauracji, wyglądem przypominało to taras, na którym oprócz kilku leżących rzeczy znajdował się wentylator klimatyzacji. Niestety chyba wymagał przeglądu, bo jego praca pozostawiała wiele do życzenia, szczególnie w nocy. Śniadanie ok, klimat restauracji dość przyjemny. Minusem jest brak windy i sporo schodów do pokonania, co z dużą walizką niekoniecznie jest łatwe. Ogólnie pokój można by trochę odświeżyć, szczególnie myślę tu o łazience i kabinie prysznicowej. Personel na poziomie. :)

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, adamg833
Zrecenzowano: 1 maja 2016

Byłam mile zaskoczona gościnnością, pokoje duże, czyste, obiekt w standardach światowych. Karta dań ma szeroki wybór, a to co zamawiałam bardzo mi smakowało. Łatwy i szybki dojazd zaròwno do lotniska jak i do centrum Poznania.

Termin pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, Irmina S
Zrecenzowano: 2 marca 2016

Wspaniała atmosfera, miła obsługa, pobyt niczym u znajomych w domu. Dobre jedzenie, świetna pizza, makarony i sałatki. Bardzo czysty, toalety wręcz sterylne. Hotel w standardzie czterech gwiazdek. Bardzo dogodny dojazd do centrum Poznania. W 15 minut dojeżdża się do dworca PKP i autobusowego. Zero korków na trasie z hotelu do centrum. Świetna sprawa, warto hotel potraktować jako bazę na wypad na długi weekend w celu zwiedzenia stolicy Wielkopolski.

Termin pobytu: styczeń 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 584MSz
Zrecenzowano: 2 marca 2014 z urządzeń przenośnych

Hotel ogólnie bardzo przyjemny. Do plusów można zaliczyć pyszną kuchnię oraz profesjonalna obsługę kelnerską. Pokój w którym mieszkałam całkiem w porządku. Minusem było brak łóżka małżeńskiego tylko dwa złączone ze sobą- nie zbyt wygodnie. Przeszkazał mi również przykry zapach w łazience ( jakby z rur). Obsługa na recepcji ok. Kupiłam nocleg przez groupona za cenę X. Podobno 53% taniej niz zwykła cena. W pokoju w broszurze informacyjnej był cennik pakietów, w których ta sama opcja co na grouponie + dodatki (np. pozny check-out) były w niewiele droższej cenie ( napewno nie 53%, max 10%).

Termin pobytu: marzec 2014
Dziękujemy, eagosc