Zabytkowy budynek

Zrecenzowano: 31 maja 2019
Michal_Blach
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Budynek dawnej Synagogi dominuje w tym miejscu. Niestety jego elewację nadszarpnął czas. Nie wszedłem do środka bo wnętrze świątyni nie było dostępne. Jednak można było zobaczyć przez okienko i wykonać fotki.. Na ścianach freski oraz wiele przedmiotów rytualnych.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały gospodarz, opowiada ze znawstwem i dbałością o szczegóły Weszliśmy tylko aby zajrzeć w wyszliśmy po 3 godzinach
Nastoletnie dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem
Miejsce obowiązkowe

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Michal_Blach
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z piękniejszych, do tego pan opiekun tego miejsca niezwykle otwarty, warto go poprosić o opowieść o historii tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, IzaFP
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Jedna z najładniejszych synagog jakie widziałem, a na pewno najbardziej kolorowa. Opiekun bardzo miły i lubi opowiadać, warto porozmawiać, posłuchać historii.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 31 października 2017

Dobrym duchem tego miejsca jest pan przewodnik. Jego wszechstronna wiedza na temat kultury i życia codziennego Żydów, którą bardzo chętnie się dzieli ze zwiedzającymi, bardzo pomaga w zrozumieniu tego nie istniejącego już świata. Sama Świątynia jest pieczołowicie odnowiona i poza przedmiotami liturgicznymi posiada sporą kolekcję przedmiotów codziennego użytku, związanych z życiem Żydów. Drzwi czasami są zamknięte, ale podany jest na nich telefon, pod który należy dzwonić, aby udostępniono obiekt do zwiedzania.Polecam!!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Tomasz B