Zapisz
To miejsce trzeba koniecznie zwiedzić!

Z racji koronawirusa wpuszczane są niewielkie grupy zarówno do zamku jak i stajen. Czas oczekiwania... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 października 2020
Grzegorz S
Trzeba zobaczyć

Miejsce godne poświęcenia czasu na zwiedzanie.Zamek i park wspaniałe. Przepięknie utrzymany zespół... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
Adam D
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Byłam tam wiosną 2019 roku. Spacerując wiosną po przepięknym parku otaczającym Zamek można odpocząć, nacieszyć oczy pięknem natury…a w niektórych zaułkach parku przenieść się w świat dawnych lat.
W Stajni i Wozowni jest wiele ciekawych eksponatów. Pałacowe wnętrza to perełka.
Zwiedzając wnętrza polecam skorzystać z audioprzewodnika, nikt nie rozprasza, nie trzeba się za mocno spieszyć, jest czas na zrobienie zdjęcia. Jest bardzo dużo zbiorów, a pomieszczeniom uroku dodają przepiękne bukiety kwiatów.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, BARBARA S
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejne marzenie spełnione. W kasach przed zamkiem należy kupić bilety. Polecamy opcję audioprzewodnika z kilku powodów: taniej niż z osobą przewodnika, idzie się swoim tempem, można przystanąć i zrobić zdj, nikt nie krzyczy idziemy dalej. Warto kupić wejście na II piętro. Audioprzewodnik ok. 1 h. Pomimo, że jest remont warto zwiedzić.

2  Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Remont ma być do 2020 roku. Zamek ładny, ale otoczenie i cały park przechodzi remont, po alejkach nie da się chodzić z wózkiem. Estetycznie też słabo. Lepiej przyjechać jak będzie już po, jeśli ktoś może.

1  Dziękujemy, mc_33873201
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Mieszkając w okolicy, bywam regularnie.
Piękne miejsce (obecnie w remoncie). Spędziłam tu niejedną przemiłą chwilę w dzieciństwie, spacerując z babcią po parku (łabędzie, ach łabędzie!) czy po zamku w tych śmiesznych filcowych ogromnych kapciach. Warto przyjechać na spacer - jest tu tak pięknie wczesnym latem kiedy kwitną róże!
Rokrocznie w maju odbywa się też tu wspaniały Festiwal Muzyczny - plenerowych koncertów nie można przegapić!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały zamek, zwiedzanie to lekcja historii. Niestety trafiliśmy na remont, więc trochę psuje to klimat tego miejsca. Polecam wykupienie karnetu na zwiedzanie z audio przewodnikiem (zamek, stajnie i wozownia). Przydalyby się lepsze oznaczenia trasy do zwiedzania, starsi mają problem z trafieniem do zamku. Piękny park i storczykarnia, polecam spacer i odpoczynek na ławce. Obowiązkowa wizyta dla każdego Polaka, historia podana na tacy.

2  Dziękujemy, Escape07304012332