95 USD
Agoda.com
Agoda.com
Priceline
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Hotel jak z zamierzchłych czasów.Niezbyt czysto.Podarte firanki,okno trzeba było szarpać żeby się otworzyło.Z lasu wpadają różne owady.Na balkonie syf.Przy otwartym oknie hałąs z pobliskiej drogi.Pokój 3 osobowy wielkościowo jak 2 osobowy,po prostu dostawiono jedno łóżko i ciężko było przejść do łazienki.Lampka nocna nie świeciła.Łazienka mała z cieknącą toaletą i kotarą przy prysznicu.Z kosmetyków tylko mydło w płynie do rąk.Zamek w drzwiach trudno było otworzyć bo kręcił się w kółko.
W restauracji po kuchennych rewolucjach zostało co nieco z wystroju.Nie polecam.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zachęceni napisem kuchenne rewolucje zjechalismy z trasy i wszyscy jednomyślnie stwierdziliśmy że było warto. obsługa bardzo przyjemna oraz profesjonalna jedzenie bardzo przyzwoite menu krótkie ale ciekawe. Naleśniki może trochę za tłuste ale dzieciom to nie przeszkadzało. ogólnie polecam!

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Radoslaw M
Zrecenzowano 10 września 2012

Hotel w porządku, czysto i bardzo dobre jedzenie. polecam, można pochodzić po lesie, tym bardziej że są grzyby. Dostęp do internetu bezpłatny, strzeżony parking, ogólnie rzecz biorąc nie mam żadnych zastrzeżeń.

• Data pobytu: wrzesień 2012, podróż służbowa
Dziękujemy, Robert R
Zrecenzowano 26 kwietnia 2012

"Hotel w pięknej okolicy w środku lasu"- To chyba 20 lat temu! Obok hotelu bardzo uczęszczana droga,w pokojach głośno, a całości dopełnia wszechobecny smród. Pokoje pięknie wyglądają na zdjęciach. Odradzam wszystkim pobyt. Chyba lepiej zapłacić trochę więcej i mieszkać w normalnych warunkach.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam Rezydencję Albert parę kilometrów dalej w centrum Łańcuta
  • Data pobytu: kwiecień 2012, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, J S