“Miejsce z klimatem”

Zacisze Anioła Palarnia Kawy Kawiarnia
Nr 2 wśród 22 Restauracje (Łańcut)
Opis: Przytulna, rodzinna kawiarenka, w której możesz zaznać spokoju oraz wyciszenia. Odwiedzając Łańcut musisz odwiedzić to miejsce jeżeli chcesz odpocząć delektując się domowymi wypiekami oraz świeżo paloną, aromatyczną kawą. U nas możesz również zakupić ziarna świeżo palonej kawy, którą wypalamy na miejscu. Idealny pomysł na pamiątkę z Łańcuta.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Niesamowita atmosfera, pyszna kawa a mufinki.... wyjątkowy smak. Przemili właściciele, szkoda, że miejsce 500 km od domu ( na kawiarenkę trafiliśmy w czasie wakacji) dobrze, że kawę można zamówić przez internet Polecam gorąco to miejsce.

Dziękujemy, Danuta G

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Mała palarnia kawy z klimatem. Dobra Kawa palona z pasją właściciela. Do tego pyszne ciastko- jak u mamy ( bardzo duże kawałki). Przystępne ceny. W podwórku mały klimatyczny ogródek w cieniu drzew. Gorąco polecam

Dziękujemy, Artur J
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawy wspaniałe, szczególnie mrożona. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna przy wyborze ciasta. Smak nowy i bardzo dobrze skomponowany :-)

Dziękujemy, 311piotrj
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Świetna lokalizacja (spokojna, boczna uliczka, niedaleko parku i zamku w Łańcucie), przytulne wnętrze. Właściciele to pasjonaci kawy - palą, doradzają i sprzedają kawę na miejscu, mają kawę z różnych krajów. Kawa jest świetna (polecam z Indii - bardzo aromatyczna, kupiliśmy także opakowanie do domu), do tego wyborne, własne ciastka (marchewkowe, różne muffinki, z owocami, jabłecznik, etc.). Są też kanapki, panini oraz sałatki. Wszystko świeże, wysokiej jakości i bardzo smaczne. Miejsce naprawdę wyjątkowe, a właściciele bardzo mili i uśmiechnięci. I chętnie udzielają informacji i doradzają.

1  Dziękujemy, ArturPutkowski
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu miałam okazję spróbować pysznej, świeżo wypalonej kawy. Aby szybko nie zapomnieć jej smaku, zabrałam ją do domu ☕
Od dzisiaj zaczynam z nią każdy dzień do końca opakowania
Smak ciast nie do opisania. Niebo w gębie !
I oczywiście przemiła obsługa!
Polecam serdecznie!

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Barbara K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SylwiaB230, Właściciel, Zacisze Anioła Palarnia Kawy KawiarniaOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

Dziękujemy za słowa uznania. Dodaje nam to jeszcze więcej motywacji. Pozdrawiamy

Zacisze Anioła Palarnia Kawy Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łańcut, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Zacisze Anioła Palarnia Kawy Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!