Storczykarnia tak, kawiarenka nie

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019
HARAAM
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Od lat tu bywam, storczykarnia taka jak zwykle czyli super ale uwaga zależy w jakim czasie się tu trafi, polecam zakup kwiatków i to nie są te białe chwasty co w supermarketach nazywają storczykami. Natomiast o pomstę wola przyległa kawiarenka. Czy na Podkarpaciu nie ma sanepidu, a szef jest ślepy? Gofry wkładane w papier rękoma, które przed chwila ścierką starały się ogarnąć bajzel na ladzie z tyłu, ciasta na wierzchu bez przykrycia, nota bene to samo dotyczy chleba w łańcuckich sklepach, rurki do picia, łyżeczki do lodów podawane paluchami, obsługa ślamazarna!!!, stroje pań należy częściej zmieniać i prać, łażą jacyś zarośnięci w roboczych łachach faceci z zaopatrzeniem w miejscu gdzie są przygotowywane porcje. To są obserwacje z oczekiwania w kolejce- skandalicznie długiego oczekiwania. Pamiętam czas 5-6 lat wstecz gdy były tu kelnerki, było czysto i stoliki natychmiast sprzątane. Podobno zmienił się najemca. Może pan dyrektor też coś zmieni bo mi było wstyd przed stojącymi obok mnie Kanadyjczykami.

Dziękujemy, 359tp
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Spodziewałam się pięknych okazów, czegoś naprawdę nadzwyczajnego, a tu tylko kilka storczyków. Jest dużo roślin egzotycznych jednak STORCZYKARNIA to nie jest moim zdaniem. Ale za to leżaczki na zewnątrz i szum wody wokół jest super. Można odpocząć.

Dziękujemy, Aneczka1711
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam.
Lepiej wybrac sie do kwiaciarni tam z pewnoscia mozna zobaczyc wiecej storczykownia.

Dziękujemy, V4189TPjank
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wprawdzie niewielki obiekt z ograniczonym potencjałem ale warto tu bywać. Kolekcja storczyków doskonale wyeksponowana. Szeroka gama kształtów i zieleni dominuje w tym ogrodzie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Storczykarnia w połowie tylko otwarta a cena 8 zł za 5 minut oglądania w większosci storczyków popularnych w marketach.Odradzam zwiedzanie tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Grażyna M