“Świetne jedzonko”
Piktonówka Restaurant — recenzja

Piktonówka Restaurant
Nr 1 wśród 22 Restauracje (Łańcut)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy zjedliśmy i było bardzo smacznie, tatar znakomity, drinki piwne, super. Obsługa miła i pomocna . Polecamy

Dziękujemy, BarbaraK941

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, spore porcje, przyjemna atmosfera, miła obsługa, czyste toalety! Naprawdę polecam!

1  Dziękujemy, Danuta G
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem kasza ka z kozim serem, wyśmienicie smakowała, młode ziemniaczki z koperkiem i prawdziwa lemoniada. Gorąco polecam

Dziękujemy, 30darekp
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

A prawie ominąłem tą restaurację ze względu na kilka niezbyt pochlebnych opinii. Na drugie danie polecam kaszankę.

Dziękujemy, Kris2211
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Trafiliśmy tam czytając opinie,w większości pozytywne.
Niestety,pizza podana nam była co najmniej dziwna .Upieczony spód z sosem,a później na to poukładane kawałki szynki szwarcwaldzkiej i pomidora.Taka widocznie była fantazja kucharza. Ogólnie jedzenie najwyżej średnie,wystrój przyjemny,obsługa uprzejma i szybka. Ceny powyżej średnich.

1  Dziękujemy, EugeniuszMyr

Piktonówka Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraczkowa, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Piktonówka Restaurant? Podziel się wrażeniami!