“Godne polecenia”
Vieste Promenade — recenzja

Vieste Promenade
Nr 2 wśród 59 atrakcji (Vieste)
Zrecenzowano 21 września 2016 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam miłośnikom małych miasteczek. Stara cześć miasta posadowiony na przepięknej skale. Cały dzień można spędzić krążąc uliczkami starego miasta. Niezapomniane widoki oraz smaki lokalnych restauracji.

Dziękujemy, Wojtek K
Filtrowanie

Zrecenzowano 25 sierpnia 2016

Wiele lat te tereny okupowali Turcy Osmańscy, do dziś widać piętno tych lat. W drodze do Bazyliki jest kamień gdzie obcięto głowy ok. 5000 tys. ówczesnych mieszkańców. Stare kamienice i uliczki stworzone dla zakochanych. Piękne miejsce na oświadczyny i wyjazd z rodziną. Wspaniały klimat i jedzenie. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Robert D
Zrecenzowano 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Vieste jest przeurokliwym miastem gdzie ciezko znalezc podobne. Te wspaniale budynki, ktore rozdzielaja waskie uliczki sa po prostu niesamowite. Jedynie jest problem z zaparkowanie samochodu ale po jakims czasie mozna cos znalezc. Polecam przejscie bocznymi uliczkami, jest to naprawde wspanialy widok

Dziękujemy, Patryk P
Zrecenzowano 19 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Mam wrażenie, że tam zatrzymuje się czas. Przepiękne uliczki, lody jedyne w swoim rodzaju, pogoda wyborna, napewno tam wrócimy :-)

Dziękujemy, Agata W
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 10 listopada 2014

Nie spodziewaliśmy się, że stare miasto zrobi na nas takie wrażenie. Plątanina uliczek, bielonych domów, schodów to w górę, to w dół. Za każdym zakrętem ciekawy zakamarek. Bardzo klimatyczne, tajemnicze nocą i subtelnie oświetlone. Jest kilka ważnych punktów, które należy odwiedzić, ale nawet gdyby ich nie było - to zwyczajne błąkanie się po wąskich uliczkach starego miasta wciąga i fascynuje. Tu nikt chyba nie będzie się nudził. Polecam na 100%

1  Dziękujemy, Iwona4

Vieste Promenade — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vieste, Province of Foggia

Byłeś(-aś) w Vieste Promenade? Podziel się wrażeniami!