“Super”
Quei Bravi Ragazzi — recenzja

Quei Bravi Ragazzi
Nr 33 wśród 188 Restauracje (Tropea)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Fast Food
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Świetna pizza i doskonały wybór lokalnego wina. Umiarkowane ceny. Miła obsługa. Sport na żywo. Fajna okolica.

Dziękujemy, tomekp636

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecił nam to miejsce właściciel noclegów. Pizza wyśmienita, ciasto super chrupiące, pyszny świeży sos pomidorowy, świeże dodatki. Wnętrze nie jest zachęcające Ale są też stoliki na zewnątrz. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze pomylono zamówienie. Zamiast jednej pizzy przyniesiono inną. Wyglądała obrzydliwie polana zupą pomidorową. Zdecydowanie za dużo było tego sosu w którym zanurzone były nieapetycznie wyglądające placki mozzarelli. W smaku i konsystencji przypominała gumową podeszwę.
Najgorsza jaką do tej pory jadłam. Już lepsza była nawet w pobliskim barze.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 64ela
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018

Jedliśmy pizzę i antipasto tropeano, gorąco polecam, same lokalne produkty, szczególnie ricotta była wyśmienita. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Na posiłki nie trzeba było długo czekać. Wspaniała atmosfera i pyszna kuchnia włoska, zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 288martaz
Zrecenzowano 16 czerwca 2017

Fajna i klimatyczna, "uliczna" restauracja na obrzeżach starego miasta w Tropei. Prosto, ale miło i smacznie. Ogródek na środku ulicy. Sympatyczna i przyjazna obsługa. Znakomita pizza i sałatki. Przystawki też godne polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Mariusz_EU

Quei Bravi Ragazzi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tropea, Province of Vibo Valentia

Byłeś(-aś) w Quei Bravi Ragazzi? Podziel się wrażeniami!