“Wyśmienite owoce morza ”

Nino e Marcella Ristorantino
Nr 39 wśród 188 Restauracje (Tropea)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na restaurację natrafiliśmy za pośrednictwem bloga.
Oferują lokalne przysmaki oraz kuchnie śródziemnomorską.
Serwują wyśmienite owoce morza.
Czas oczekiwania na posiłek świadczy o tym ze dania przygotowywane są na bierząco.
Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, karolinakL8079NX

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tą restauracje ! Przepyszne makarony - jaki nie wybierzesz jest super, najlepsze owoce morza - świeże i bardzo dobrze przyrządzone , świetne wino . Jakość składników wyśmienita . Miejsce i atmosfera nas oczarowało , właściciel bardzo gościnny i serdeczny mówiący po polsku .Szczerze polecam

Dziękujemy, monik_cz404
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce! Pyszne małże, makarony i kalmary. Wszystko świeże i lekkie. Super frytki (tak, tak, sprobujcie). Byliśmy oczarowani tym miejscem. Obsługiwał nas Włoch mówiący po polsku i był przemiłym gospodarzem.

Dziękujemy, Grzegorz_Za
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Sympatyczna i gościnna obsługa oraz właściciele, a lokalne smakołyki smaczne. Szczególnie polecam makaron z grzybami, świetnie przyrządzony (brak sosu śmietanowego upatruje za wielki plus). Doskonale także smakowały mięsa grillowane. Mój mąż raczył się owocami morza, świeże i w umiarkowanych cenach. Zdecydowanie polecam to miejsce, które pełne jest uroku i dobrego smaku:)

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, smaczne makarony. Szczególnie warto spróbować tagiatelle z pesto lub lokalny makaron z cebulą i oliwą. Ceny umiarkowane.

Dziękujemy, damianj561

Nino e Marcella Ristorantino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tropea, Province of Vibo Valentia

Byłeś(-aś) w Nino e Marcella Ristorantino? Podziel się wrażeniami!