“Najciekawsza lodziarnia w Europie.”
Gelateria Tonino — recenzja

Gelateria Tonino
Nr 7 wśród 13 Desery (Tropea)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Malutka, tradycyjna lodziarnia z niesamowitymi smakami takimi jak tuńczyk, cebula, oliwki ale też najlepszymi lodami o smaku orzecha włoskiego w całych Włoszech w 2015 roku.
Polecam każdemu smakoszowi

Dziękujemy, dnapiwo

Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Słabo, nie polecam. Lody słabo zmrożone. Bardzo małe porcje. W smaku również słabo. Duże rozczarowanie.

1  Dziękujemy, damianj561
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody pistacjowe w całej Tropei. Lody robione na miejscu przez przesympatycznego właściciela. Dla nas to zawsze będzie punkt obowiązkowy w Tropei.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kruczka
Zrecenzowano 26 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowity człowiek, pełen radości, serdeczności i energii. Lody są absolutnie genialne, a jego podejście do klientów, otwartość i klimat miejsca wypełnionego artykułami i zdjęciami sprzed lat, tworzą świetną całość. Polecam!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, _ukaszp266
Zrecenzowano 30 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Lepsze niż lody jest tylko właściciel, sympatyczny starszy pan. Lokal mały ale oferta pyszna. Tuż przy widokowym tarasie głównej uliczki. Miły klimat.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, mikolajn2016

Gelateria Tonino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tropea, Province of Vibo Valentia

Byłeś(-aś) w Gelateria Tonino? Podziel się wrażeniami!