“Italian Street Food-pyszne”
Koes — recenzja

Koes
Nr 8 wśród 156 Restauracje (Tropea)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy dwa dania w rożkach z owocami morza z sosem oraz czerwoną cebulą. Do tego po kubeczku lokalnego wina. Owoce morza przygotowane przy nas, wszystko świeże i pyszne. Do tego super miła obsługa.Polecamy gorąco!

Dziękujemy, 227renataw

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce, z zewnątrz nie zachęca. Jednak nic bardziej mylnego.
Owoce morza przyrządzane na miejscu na oczach klienta.
Lokalne dania super.
Wszystko dobrze przyprawione i pełne smaku.

Dziękujemy, karolinakL8079NX
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najedliśmy się jednym rożkiem z owocami morza we dwoje. Jestem bardzo zadowolona. To typowe jedzenie na wynos, jeśli ktoś się spodziewa urokliwej knajpki to niestety nie.

Dziękujemy, X814ADpaulinas
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne świeże owoce morza. Rewelacyjna obsługa. Mnóstwo zadowolonych klientów. Krewetki najlepsze mmmmmm

1  Dziękujemy, EDYTA123
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Pyszne świeże krewetki i krążki cebulowe podane z pysznym, pikantnym sosem. Obsługa bardzo sympatyczna. To prawdziwe "must visit" jeśli jesteś w Tropem.

Dziękujemy, Maciej T

Koes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tropea, Province of Vibo Valentia

Byłeś(-aś) w Koes? Podziel się wrażeniami!