“najlepszy ! region ! narciarski !”
Val Gardena — recenzja

Val Gardena
Zrecenzowano 23 stycznia 2017

Od bombardino do bombardino, bez lęku i trwogi, cudne widoki i wspaniałe trasy, świetne restauracje i wyciągi bez kolejek. Całodniowe spacery na nartach dookoła Sellaronda. Passo Val Gardena, Passo di Sella, Arabba, Corvara, La Villa zawsze w słońcu. A na deser zjazd z najwyższej góry we Włoszech - Marmolady......Niezapomniany.

Dziękujemy, MonikaTRIP
Napisz recenzję

Zrecenzowano 23 marca 2016

Prawie zawsze świetna pogoda, gdy natura trochę poskąpi śniegu, człowiek uzupełnia te braki. Świetnie przygotowane i różnej trudności trasy. Super knajpki z włosko austryjackim jedzeniem, dobrym winem w różnej cenie. Dla każdego COŚ. Szkółki narciarskie dla dzieci, apres ski dla starszych...

Dziękujemy, Niagara133
Zrecenzowano 12 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam wyjazd w to miejsce. Świetne stoki i dobre jedzenie. To miejsce jest rajem dla narciarzy i snowboardzistów początkujących ale też dla zaawansowanych. Pogoda była wspaniała. Polecam.

Dziękujemy, Kaj Z
Zrecenzowano 15 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na ferie albo święta.
Stoki których jest bardzo dużo są zawsze idealnie przygotowane i nigdy nie są zatłoczone. W pobliskich miastach jest mnóstwo hoteli i restauracji z naprawdę pysznym jedzeniem i doskonałą pizzą.
Polecam każdemu kto chce pojeździć na nartach/snowboardzie.

Dziękujemy, smakosz00
Zrecenzowano 26 sierpnia 2015

Dla mnie Val Gardena to numer 1 . Piękne widoki, dużo urozmaiconych tras, dobra infrastruktura. Dla narciarza na każdym poziomie zaawansowania znajdzie się tu coś miłego (i nie tak że jedna trasa, ale po kilka-kilkanaście obok siebie). Byliśmy tu już kilka razy i na pewno wrócimy jeszcze nie raz.

1  Dziękujemy, Krzyszto

Val Gardena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Braies, Południowy Tyrol
Selva di Val Gardena, Val Gardena

Bolzano, Południowy Tyrol

Byłeś(-aś) w Val Gardena? Podziel się wrażeniami!