Zrecenzowano: 5 września 2019

wszystko było ok zgodne z opisem jedynie nie prawdą było all inclusive to było all inclusive soft np kawa tylko do śniadania , praktycznie żadnych przekąsek , lody tylko przy kolacji , alkohol dodatkowo płatny prócz piwa

Dziękujemy, LoveTravel377523
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z Santa Cateriny i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Mieszkaliśmy w w pokoju z widokiem na morze w części Resort. Pokój jest wyremontowany, dość duży i codziennie sprzątany. Myślę, że warto było dopłacić. Jeśli chodzi o jedzenie, stołowaliśmy się w restauracji przypisanej do części Resort. Na cały pobyt mamy zarezerwowany jeden stolik, co moim zdaniem jest bardzo wygodne. Posiłki bardzo dobre i zróżnicowane (dużo warzyw, ryb i owoców morza), jedynie śniadania były dość monotonne i raczej na słodko, ale mnie osobiście to nie przeszkadzało. Opcja all inclusive trochę okrojona (wino piwo oraz 3 likiery). Napoje bezalkoholowe dostępne w nieograniczonej ilości z dystrybutorów. Dość uciążliwą ciekawostką było natomiast limitowanie alkoholu do dwóch kubeczków na jedną kartę od pokoju przy jednym podejściu. Taki lokalny folklor. Z obsługą w recepcji, restauracji i barze można dogadać się po angielsku więc z tym nie było problemu. Plaża szeroka, dużo leżaków (pierwszy i drugi rzad płatne) więc nie trzeba było wstawać wcześnie rano żeby zarezerwować miejsce. Duży plus dla hotelu, że w dniu wyjazdu mogliśmy opuścić pokój o 12, czyli o godzinie odjazdu autokaru na lotnisko, a nie o standardowej godzinie wymeldowania, czyli o10. Ogólnie mówiąc pobyt uważam za udany i polecam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, sylwia536
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel ma super położenie,bezpośrednio przy plaży, bardzo blisko centrum urokliwego
miasteczka Scalea.Obsługa hotelowa bardzo miła i przyjazna.Wiele ciekawych atrakcji
i zabaw w ciągu dnia jak i wieczorami.Super animacje i animatorzy na czele z naszą
polką Sylwią.Posiłki w odpowiednich porach i bardzo smaczne.
Wrażenia super-mogłabym tam wrócić-POLECAM!!!!!

Dziękujemy, Elka66
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny i czysty hotel z bardzo miłą obsługą. Idealne miejsce na wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Hotel podzielony jest na 2 części Vilage i Resort do których przypisane są 2 restauracje. Jedyną niezbyt dobrze zaprojektowaną rzeczą są główne schody, które są bardzo śliskie gdy idziesz w klapkach, ale ogólnie wszystko jest super

Dziękujemy, matkapolka123
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

przebywaliśmy w tym hotelu w lipcu 2019.Recepcja stara z lat 80-tych(dawno nieremontowana),natomiast pokój mieliśmy świeżo wyremontowany.W pokoju tv ,stolik, lodówka ,sejf w szafie (bezpłatny),w łazience prysznic ,niemieliśmy balkonu , gdyż mieszkaliśmy na ostatnim piętrze gdzie były tylko 4 pokoje(część resort).Jest to duży obiekt z boiskami do siatkówki plażowej,koszykówki ,piłki nożnej,są dwa boiska do gry w bule (uwielbiają je włosi),korty do gry w tenisa ziemnego, plac zabaw dla dzieci.W hotelu są dwa baseny w których trzeba używać czepków kąpielowych,jeden basen (mniejszy) jest z małą zjeżdżalnią dla dzieci. Plaża jest żwirkowa (wejście do morza kamieniste(dobrze mieć buty do wejścia do morza). Leżaki bezpłatne od 3 rzędu. Morze przepiękne ,woda ciepła zachęca do kąpieli. Czasami duże fale i ratownicy zabraniają wchodzić do morza.Na plaży jak i na basenie są `ratownicy.Animacje odbywają się przez cal dzień przeważnie w języku włoskim. Włosi bardzo słabo mówią po angielsku. Wśród animatorek jedna polka która tłumaczy animacje na polski jak i niektóre aktywności prowadzi. Jedzenie bardzo dobre i smaczne oprócz śniadań. Śniadania typowo włoskie (na słodko) ,natomiast obiady i kolacje smaczne ,dużo do wyboru ale główne dania serwują kucharze. Można spróbować dan włoskich(makarony ,mięso), Dla każdego coś do wyboru.Desery dobre (ciasto ,owoce). All inclusive (raczej soft) piwo ,wino, limonczello(likier kalabryjski) i to wszystko z alkoholi, napoje niealkoholowe do picia z dystrybutora przy plaży. Jeden bar przy basenie all, natomiast w lobby płatny.Jak ktoś jest przyzwyczajony do all tureckiego ,hiszpańskiego to się rozczaruje.Ogólnie hotel oceniam na dobry+. Udane wakacje.

1  Dziękujemy, janusz15