Zrecenzowano: 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu z kilkoma parami ludzi w wieku od 40-50+
Cały tydzień
Ponieważ ten akurat wrzesień nie grzeszył ciepłem więc nie skorzystaliśmy z sekcji ogrodowej i basenowej,ale wydglądało tam dobrze. Basen czysty,duży. Leżaki,grill dostępny dla gości,ładna roślinność.
Hotel położony na pozór w takiej sobie okolicy,ale do jeziora na pieszo 3 minuty,małą drogą asfaltową na rowerze w 3 sekundy. Prawie.
200 metrów od głównej ulicy pełnej kawiarenek i restauracji. 500 m od dużego kompleksu ze sklepami i samem spożywczym.
Nasz apartament miał cudowny widok na góry otaczające Gardę i piękne palmy. Z 2-go piętra.
2 pokoje plus łazienka plus living-room i kuchnia. Balkon dość duży.
Standart taki sobie. Jak w naszym PRL-u. Jedna para miała łoże małżeńskie,druga łóżka piętrowe. Prawie dziecinne i mocno trzeszczące w pokoiku 2 na 3 m. Klaustrofobicznym mimo drzwi na balkon.
W living-roomie duża rozkładana sofa na 2 osoby,ale bez dodatkowej pościeli.
Dość ubogo. W kuchni też.
Ogólnie w hotelu cicho i na zewnątrz też.
Rowery można bezpiecznie przechować w specjalnej piwnicy ,do której zjeżdża się niewygodną windą.
Dobrze jest jednak je przypiąć.
Hotel serwuje śniadania odpłatnie,ale nie sprawdziliśmy jakie. Miejsce na nie nie zachęcało ,aczkolwiek wyglądało czysto i schludnie.
Na zdjęciach : ogród hotelowy,widok z naszego okna i jezioro Garda idąc najkrótszą drogą...

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Bell I
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Termin pobytu: sierpień 2014
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2011

Wskazówka dotycząca pokoi: some rooms have larger balconies; some have views to the pool and others to the high clifs of the mountains next to Riva
Termin pobytu: sierpień 2011
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi