Zrecenzowano: 26 stycznia 2016

Bardzo ładny nowoczesny hotel z pięknymi pokojami. Miła i pomocna obsługa, przystępne ceny - znacznie tańszy niż hotele w samej Wenecji. Darmowy parking. Chociaż położenie hotelu jest poza ścisłą Wenecją to bardzo łatwo dojechać na wyspę - nie trzeba jechać samochodem i borykać się z szukaniem parkingu na wyspie. 5 min od hotelu jest przystanek autobusowy z którego za 1,5euro możne dojechać do centrum. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: styczeń 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, ewap111
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mercurevenezia, Direttore vendite, Mercure Venezia MargheraOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2016

Dear ewap111,

It is always a pleasure to receive positive feedback. I will share your comments with our team. I am sure that this feedback will serve as an encouragement to all of our staff as we strive to continuously improve the quality of our services.

Thank you again for sharing your experience, and we hope your next visit will be as pleasant as the previous one.

Sincerely,

Zrecenzowano: 31 lipca 2015

Termin pobytu: lipiec 2015
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mercurevenezia, Direttore vendite, Mercure Venezia MargheraOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2015

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 5 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry standard serwowany przez tę sieć jest mi znany, ale tym, co zrobiło tutaj na mnie ogromne wrażenie była najwyższa jakość obsługi, prezentującej w 100%-ach podejście "no problem" - szybki check-in, późniejsze wymeldowanie, ogarnięcie nietypowej płatności (z użyciem punktów z programu lojalnościowego) - wszystko to było "no problem". Wzór do naśladowania. Lokalizacja idealna (jak widać na mapach), śniadanie jak to w sieciówkach, ale ok, pokoje czyste. Zdecydowanie polecam robiącym tak jak ja "międzylądowanie" w Wenecji i życzę równie udanego pobytu! :-)

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, MaciejL55
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mercurevenezia, Direttore vendite, Mercure Venezia MargheraOdpowiedź udzielona 14 lipca 2015

Dear Maciej L,

We very much appreciate your comments regarding your stay at the Hotel Mercure Venezia Marghera. It is always a pleasure to receive positive feedback.

Sincerely,

Zrecenzowano: 22 kwietnia 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel jest bardzo ładny, czysty a cała obsługa miła i uczynna. Pokoje są urządzone w nowoczesnym stylu, ci jednak jest wyjątkiem w Wenecji.
Śniadanie kosztuje 10 euro i jest warte swojej ceny. Parking przy hotelu jest bezpłatny. To bardzo dobre miejsce jeśli jednak ktoś nie przepada za wilgocią i specyficznym zapachem w centrum Wenecji. :)

Termin pobytu: kwiecień 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, anna_malinowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mercurevenezia, Direttore vendite, Mercure Venezia MargheraOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2015

Dear anna_mali,

Thank you for taking the time to inform us about your experience following your stay at our hotel.

My team and I are really grateful for your kind words of appreciation, which encourage us to keep up our efforts, ensuring the service we provide always meets your expectations.

We look forward to welcoming you back soon at our Mercure Venezia Marghera.

Yours sincerely,

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2014

Dobry hotel. Położony blisko przystanku skąd bezproblemowo w kilkanaście minut dojedziemy do Wenecji za 1,5 euro. Bilety sprzedają w hotelu. Pokoje czyste. Śniadania doskonałe. Obsługa bardzo uczynna.

Termin pobytu: sierpień 2014
1  Dziękujemy, TomaszMF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mercurevenezia, Direttore, Mercure Venezia MargheraOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2014

ThomaszMF,

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby poinformować nas o swoich wrażeniach następującym pobytu w naszym hotelu.

Mój zespół i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za miłe słowa uznania, które zachęcają nas do utrzymania się nasze wysiłki, zapewniając usługi świadczymy zawsze spełnia Twoje oczekiwania.

Mamy nadzieję, że pomoże to w zaplanowaniu w jednym z hoteli Mercure.

Pozdrawiam

Andrea Ferrari - hotel manager